Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban élők! Ti szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Ti szoktatok egymás előtt sztellenteni és böfögni?

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem, nem áll szándékomban trollkodni.


Érdekel, hogy ti elengeditek magatokat a párotok előtt, és kiengeditek azt, aminek ki kell jönnie, vagy igyekeztek visszafojtani, arrébb menni.


Én férfiként is mindig igyekszem odafigyelni, hogy mások társaságában ne szellentsek, legyen szó családról, vagy közeli barátokról vagy a páromról. A böfögést pedig, akkor is igyekszem elfojtani, ha teljesen egyedül vagyok.



2019. jún. 17. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
persze
2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Simán belefér nálunk. Alap testi funkciók, ha kell akkor kell.
2019. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktunk.
2019. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy, na jó, egy évben egyszer talán, és tudod, hogy úgyis rózsaillatú..
2019. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Én alapjáraton nem nagyon szoktam ezeket, lehet szerencsés alkatom van ilyen szempontból. De egyébként ha mégis rám jön, én vissza szoktam fojtani, legyen az barátnő, barátok vagy család vagy bárki.
2019. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Mivel olyan helyeken nőttem fel ahol ez "vicces" volt, ezért inkább kerülöm.



...



És ezért tartózkodnék sokat egy külön helyiségben. Bár amúgy is.

2019. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A félreértések elkerülése végett, tudom, hogy alapvető testi funkciókról van szó, és előfordulhat, hogy akaratunk ellenére is kicsúsznak bizonyos, nem kívánatos gázok. A kérdés azonban inkább arra vonatkozik, hogy mennyire veszitek mindezt lazán, tehát, ha érzitek, hogy kell sztellenteni, akkor egész egyszerűen kiengeditek, meg sem próbáljátok elfojtani.
2019. jún. 17. 18:40
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Az egy dolog, hogy termeszetes, de ettol fuggetlenul szerintem rem primitiv oda szellenteni mas orra ala! Van kulonbseg a megesik kozott es a kozott, ha valaki akarattal elereszti, mert hogy "huu de szoros a kapcsolatunk, es ezzel meg szorosabb lesz". Szarni sem ulunk le a haz sarkaba nem? Ok, vannak emberek akik szeretik a budoset stb. de szerencsere eddig alapvetoen nem ilyen primitiv emberek vettek korul. Es ismetelten hangsulyoznam a kulonbseget a megesik es az akarattal oda fingok mas orra ala- kozott!
2019. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy alvás előtt rossz, mert amikor az ember lefekszik - oldalra vagy hasra - akkor jobban kell.
2019. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Soha 25-év után sem,de a párom igen,pedig régen tisztelt annyira,hogy nem tette.


Nem hinném,hogy együtt kell teljesen megöregednünk....

2019. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!