Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szabad "bejárás" egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad "bejárás" egymás telefonjába?

Figyelt kérdés
Ez meg mi? Hol van a magánszféra?Hol a bizalom? Nincs titkolni valóm de pl. barátnőm bizalmasan ír nekem valamit miért láthatná a párom?Soha nem nézek bele a telefonjába, email-jébe, ő se az enyémbe.Nálatok, hogy van ez?
2017. nov. 18. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy írod. Teló, tárca, számítógép, autó, zseb, táska, stb, ezek, úgymond tabuk, csak ha a másik kéri. Nappaliban, ki van rakva a teló, de eszünkbe nem jutna a másikéba belenézni.

Ilyen szinten nem lenne bizalom, elköszönnénk egymástól.

2017. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk "szabad a bejárás" egymás telefonjába, Facebookjába, akárhová. Bármikor megnézhetjük egymásét, mégsem szoktuk soha. Max akkor ha megkérdezem, hogy XY válaszolt-e az üzenetre, és ő azt mondja, hogy igen, lépj be a Facebookomra, és olvasd el, mert hosszú...
2017. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Elmentettem otthon a jelszavam, a telóm az asztalon, tudja a kódom, ha neki már nincs perce, akkor odaadom bármikor, hogy telefonáljon az enyémről. Tulajdonképpen akkor nézhet ezekbe bele, amikor csak akar.

A bizalom pedig azt jelenti, hogy ennek ellenére sem kutakodik.

2017. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Defektes vagy paranoiás akinek ez a mániája.
2017. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A lehetőség megvan, de nem nézünk bele egymás privát dolgaiba. Én az SMS-t sem vagyok hajlandó felolvasni neki, inkább odaadom a telefont.
2017. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem szokott kutatni, de megnezi ha en pl. furdok stb es megkerem. Volt, hogy az o telojarol telefonaltam, a hivaslistat ilyenkor lattam.

Kapcsolatunk elejen en bevallom, hogy nezegettem a telojat meg pl. zuhanyzott:) De gyorsan leszoktam rola, ugyis megcsal, ha akar..előző kapcsolati rossz tapasztalat miatt volt.

2017. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Én telefonomba bàrmikor. Ezen nem talàl semmi olyat. Viszont az övén olyan zàr volt hogy ő is alig bírta feloldani. Meg is volt rà az oka.
2017. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

Szabad a bejaras kolcsonosen amugy se igenylek telefonon privat szferat. A bnom hu***gombajat sem facen ecsetelem, konkretan facen nem is szoktam csevegni.

a parom telojat hadznaljuk mert azon van korlatlan csomag, nekem csak adatforg.

Semmifele titkom nincs a parom elott, abszolut mindent tud, ahogy en is rola.

Az exem jelszavazott, meg is csalt nem egyszer.

Semmi sem tabu a parom elott, belenyulhat a taskanba vehet ki penzt, ugyis szol.

Agybaj h vkinek ez a "privat szfera" :-D

2017. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nekem sincs titkolnivalóm , ki van téve a telefonom az övé is bármikor megnézhetnénk de nem tesszük.

8as igenis ez magánszféra szerintem.

Ha üzenetet kapunk sincs kérdezősködés, hofy ki az és mit írt...ha rám tartozik úgy is mondja.A múltkor éjjel rezgett a telóm mert valaki valami ökör körüzenetet küldözgetett akkor megkérdezte ki írt éjjel.

Jah meg amitől kivagyok közös profil ....ez nekem nagyon szánalmas.

2017. nov. 18. 13:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Kizárt.


Nincs titkolnivalóm, de más táskája, meg telefonja tabu.

2017. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!