Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélő eltérő párok. Avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélő eltérő párok. Avagy hogy oldjuk meg a fogkrém tubus használatát és a főzést?

Figyelt kérdés

A fogkrémmel pont nincs gondunk, de mással van. Az ilyet hogy érdemes kezelni?


Én (nő) simán eszem egy hétig szendvicset, három napig spagettit. Ennyire is tudok főzni.


Apárom főz. A fiával él együtt. Náluk mindig leves és főtt étel az ebéd.


Szerinte a gyerek mellé állandó felügyelet kell. Szerintem már elég nagy. Nem kéne picinek nézni.


Biztos van több is. Most ennyi jutott eszembe.


2019. jún. 20. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Este 9-10-kor nekiáll főzni, hogy legyen főtt étel.
2019. jún. 20. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Főzés témában ők a jobbak, a te gyomrod viszont szétkúródik hosszabb távon, ha nem eszel "főtt ételt". Nem kell mindennap, de azért... A heti 1-2 és az is elég ócska (spagetti? mi vagy te Papyrus?). Húst, zöldséget, egyéb élelmiszereket is kellene főtten enni.


A másik viszont... Hány éves a gyereke? Ez "picit" lemaradt. Ha ilyen 12 alatti, akkor még kellene, ha ilyen 13 vagy több, akkor már lehetne egyedül is, ha pedig 15 akkor napokig is.

2019. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha a 15 éves gyerekkel bármi is történik, míg egyedül van napokig, a szülő lesz a felelős.


Az étkezésnél neked kéne alkalmazkodni, mert a te kajálási szokásod egészségtelen.

2019. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor két végletet láttok? A menü vagy B menü. Köztes nincs? És ki fog főzni? Ő, közben meg csúnyán néz rám?

Vagy legyek azonnal konyhatündér? Vagy tanítgasson főzni? De lehet hülyét kap tőle.

Vagy ezt gyakorlatban hogy lehet jól megoldani?

2019. jún. 20. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

#4


Most is ő főz, akkor meg...?

2019. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A fogkrém miért gond ?
2019. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj csak felnőtt ember vagy. Baromi ciki hogyha alap kajákat nem tudsz megfőzni és még a párodat nézed hülyének. Tessék megtanulni főzni, ennyi.

Gyereket pedig nem hagyunk csak úgy otthon. Hogyha elmúlt már 12-13 éves akkor pár órára egyedül lehet hagyni, de attól még gondoskodni kell róla. Hogyha bármi baja lesz nem hiszem, hogy el tudna számolni a lelkiismeretével.

Mindkét kérdésben a párodnak van igaza. Ő egyértelműen sokkal érettebb mint te. Nem hiszem, hogy van közös jövőtök ha nem szeded össze magadat.

2019. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Te kijártad egyáltalán az általános iskolát? Olyan buta vagy, mint a föld.. Ilyen érthetetlen fogalmazást nem olvastam még, vagy van valami zavarod?

Nő létedre nem tudsz megfőzni a családodnak? És ezt le merted írni?

Menj, olvass sokat, az segít a választékos és érhető kifejezésmódot fejleszteni.

És a magadfajták köztünk élnek... Szomorú vagyok nagyon.

2019. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell tanár főzéshez, én is egyedül tanultam meg. Keresel neten egy receptet, elolvasod a leírást, összetevőket, majd elkészíted. Lehet elsőre nem lesz tökéletes, de egyre jobb lesz. Nőknek (is) érdemes megtanulni főzni, mert ha gyereked lesz te maradsz otthon, mivel eteted? Persze ha más a munkamegosztás pároddal, és a barkácsolást bevásárlást intezed úgy is működhet.
2019. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!