Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha annak ellenére, hogy eltérő a jövedelmünk, a költségeket felezzük?

Figyelt kérdés
Mi így egyeztünk meg, bár én jóval többet keresek mint a párom (majd 2x annyit), és ráadásul neki ezidáig nem is volt rendszeresen melója. Én mondtam, hogy kisegítem anyagilag amig nincs rendszeres meló, de ő azt mondta, hogy írjuk csak fel a költségek felét és majd ha lesz pénze kifizeti. Már törlesztette is nagy részét. Szerintetek normális ez? Én személy szerint azon a véleményen vagyok, hogy egy kapcsolat ne az anyagiakról szóljon, szóval elég kézenfekvőnek tűnik egy így, ahogy mi csináljuk. Ti mit gondoltok?
2015. aug. 24. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó, akkor minden oké. Általában ilyen esetben inkább arányosan osszák el a költségeket szerintem.
2015. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az onerzetet serti, hogy o nem tud fizetni.


Megkerdezhetem, hogy ki a ferfi es ki a no?

2015. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha neki jó így. Mi nem hiszem, hogy tudnánk így gondolkozni, de nem vagyunk egyformák.
2015. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora lábon éltek. Ha annyit költekeztek, hogy ő ettől el fog adósodni, akkor ez az "idilli" viszony nem lesz hosszú éltű!
2015. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mit jelent az, hogy a "párod"? Házasságban közös kassza van, ha 1 hónapja költöztetek össze akkor meg még nem igazán. Szóval ez ettől is függhet szerintem. Igazán komoly kapcsolatban közös a kassza szerintem, együtt sírunk, nevetünk...
2015. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez attól függ mennyi ideje vagytok együtt. Magamtól nagyvonalúbb lennék, de a munkakerülő emberektől tartok. Ha nem is volt eddig rendszeresen melója az nagyon rosszul hangzik, hacsak nem valami szezonális szakmája van, jó jel, hogy tényleg megadja.
2015. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon jofej, h nem akar a masik kontojara elni, de en cserebe meghivnam ide-oda, meg vennek ezt azt, amit szeretne. :)
2015. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En is azt gondolom, h jofej a baratod. Egyebkent pedig a ferfiaknak sosem esik jol - akar tudatosan, akar tudat alatt - ha a baratnojuk tobbet keres. Ez pszichologia es hiaba allitja par ferfi az ellenkezojet. Bar ott, ahol megfordultak a szerepek es a ferfi amugy sem akarja magat ferfinak erezni kellokeppen, ott es nem utkozik ki annyira.


De szerintem hagyd, h hadd ervenyesuljon a parod is! Ez nem az anyagiakrol szol, hanem a sajat ferfi szerepet szeretne ugymond "jol jatszani" a kapcsolatban. :)

2015. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bocs ha nem voltam elég egyértelmű, a párom a nő,én a férfi vagyok :)

És már 2 éve együtt vagyunk. Nem helytelen szerintetek, hogy hagyom, hogy ő a felét állja a költségeknek?

2015. aug. 24. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Jah, bocsi :) Azert talaltam furcsanak a kerdesedet, m altalaban a ferfiakat szokta zavarni, ha kevesebbet keresnek, mint a baratnojuk/feleseguk. Meg az ugye elegge a szetereotipia, h a ferfi keres tobbet.


Egyebkent meg szerintem ez sem gond. Gondolom, ereztetni akarja a parod, h nem egy semmirekello es nem akar kihasznalni. Ami abszolute becsulendo, m eleg sok no van - ferfi ismeroseim elmondasa alapjan - aki termeszetesnek veszi, h a ferfi fizet mindent...sot, van egy no ismerosom, aki szoba sem all a tovabbiakban azzal a ferfival, aki minimum az elso 5 randin nem fizet mindent... :)

2015. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!