Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fél évig én csináltam minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig én csináltam minden házimunkát mert elvesztettem egy fogadást a barátnőmmel. A fél év letelt de nem igazán akar változtatni a dolgokon, hogyan vegyem rá h újra felosszuk a dolgokat?

Figyelt kérdés

én főzök minden nap takarítok bevásárolok ami elég kényelmes neki, elszokott a házimunkától, ráadásul ha bármikor elfelejtettem valamit megcsinálni akkor szólt érte, amihez szintén igencsak hozzá szokott...


már próbáltam h akkor nem csinálom meg, de akkor ő se, mert elfelejti vagy nyaggatni kell... meg próbáltam beszélni h osszuk fel a dolgokat de ez mindig félbemarad mert azt mondja h ő többször szokott túlórázni úgyh úgy a jogos ha én csinálok mindent.


2019. jún. 25. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Légy férfi,ne mimóza.Ezek után nem megbeszélni kell,hanem elmondani,hogy ezt és ezt én csinálom,ezt és ezt pedig Te.Lejárt a fogadás,a rend visszaáll,ha tetszik,ha nem.
2019. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt beszoptad, ez már marad a te reszortod, örökre.
2019. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Visszanyalt a fagyi.

Fordítva fel lennél háborodva, ha rá akarna venni a házimunkára.

2019. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

#3


...és akkor ez így már "jogos" emiatt?

2019. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene megértened és megértenie, hogy egyikőtök sem a másik cselédje. A mocskotokat mindkettőtöknek érdeke feltakarítani, elpakolni, a kaját megcsinálni.
2019. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 5-öshöz.
2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Höhö. Ha a fogadást ő veszíti el, kétlem, hogy akár csak egy hétig is ő vitte volna az egész háztartást. Ezt beszoptad. Észre sem vetted és papucs lettél.
2019. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Még annyi, hogy ez a nő lusta/igénytelen. Nem fogod tudni visszaállítani a régi rendet, vagy ha igen, annak a fenntartása folyamatos feszültséget fog generálni, veszekedések lesznek, stb. Vagy megszokod, hogy ebben a kapcsolatban te vagy a háziasszony, vagy viszonyotoknak befellegzett.
2019. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy házias barátnőt.
2020. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!