Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok: Volt már, hogy befingo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Volt már, hogy befingottatok a kocsiba egy hosszú út alatt a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit reagált rá? Lehúztátok az ablakot aztán ennyi?

Van, hogy nem életszerű a “megállunk egy benzinkúton” mert pl hasfelfúvódásotok van. Nekem a barátnőm a nyaralásra menet egyszecsak mondta, hogy fel van fújódva és össze-vissza pukizik, ha nem tetszik akkor maradjunk otthon. Persze elmentünk, nem csináltam belőle gondot.


2019. jún. 27. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Csak ha kanadai vagy, akkor finghatsz más arcába.
2019. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavarna, természetes dolog, ha így alakult, akkor el kell fogadni, nem lehet, minden puki miatt megállni.

Aki ennyit képtelen elfogadni, az ne kezdjen kspcsolatot, mert a végén infarktust kap, ha kiderül, hogy kakilni is szokott a barátnője, ami szintén nem rózsa és rágógumi illatú.

2019. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Most dicsérjünk, hogy normálisan fogadtad, hogy ember és van működő emésztőrendszere?
2019. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, oké, nem pár éves kis “kapcsiban” vagyunk, de már az elején evidens volt, h előfordul ilyesmi... totál természetes dolog, mit kell ezen rugózni?

Még jó, h nem csináltál belőle gondot, a végén még egy kérdést is kiírnál erről gyk-n - ja, várj...

2019. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

https://www.youtube.com/watch?v=2PcLv6_n9Aw&feature=youtu.be


Erősen idevág. Én férfi vagyok, és egyszer majdnem összefostam egy buszt Itáliában a Garda-tó mellett, olyan k...a jó jeges kávét ittunk. Röhögött a baráti társaság, hecceltek egy ideig, de tényleg másodperceken múlott. Egy kukoricás mentett meg. Így szoktam le 25 évesen mindenféle kávéról, főleg a jegesről. F, 38

2019. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ha jól lehúzod az ablakot, akkor totál kiszellōzik az autó hamar, fōleg fuvar közben gyorsabban is mozog a levegō, mintha egy szobát szellōztetnél. Tehát nem értem a drámai problémáidat, nyugi nem fogja senki egész hosszú út alatt a párja fingját szagolgatni.
2019. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Volt, pont a minap. Valami nagyon brutál jegeskávét ittam és nagyon meghajtott. Mondtam a páromnak, hogy ebből baj lesz, csikar a hasam. Minden effektje megvolt, ő miközben a legközelebbi wc-vel rendelkező helyet kereste, végig nevetett rajtam.


Nem csinálunk ebből gondot, de ha valamelyikünk fingik hát fingik. Egymás orra alá direkt soha, de ha jön akkor jön. Ez az élet velejárója.

2019. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyankor át szoktam kapcsolni a belső levegő keringetésére a klímát, hogy az utolsó köbcentiméterig elszíhassuk.

32/f

2019. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!