Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, ha egészséges étrendet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egészséges étrendet követtek, elvárjátok a párotoktól is? Vagy rábeszélitek valahogy?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senkinek nem akarnám megszabni, mit ehet meg mit nem. Én is utálnám.
2019. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, de az én életmódomat ritkán tolerálja olyan ember, aki nem ugyanígy étkezik és sportol. Nincs semmi spéci diéta csak normális minőségű alapanyagokból főzött, egészséges ételeket eszek és heti 3-4x keményen edzek. Ha valaki nem mozog vagy folyton a mekiben lóg azzal nem igazán leszünk egy nevezőn, és úgyse lesz belőle kapcsolat. (tapasztalat)
2019. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
örülnék azért ha ő is egészséges étrendet követne, de nem akarom ráerőszakolni. egyrészt neki is jobb lenne, nekem is. most ha főzök neki akkor két fajtát kell főznöm, ráadásul tele van nasival a szoba, engem kicsit idegesít. plusz ha folyton pizzát rendel megkívánom én is sajnos. nyilván a diéta lényege h megtanuljak uralkodni magamon, de azért könnyebb ha nincs előttem az a rengeteg kaja...
2019. júl. 13. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Én igen, elvárom. Továbbá elvártam párkeresésben, hogy egészséges mozgásban gazdag életmódot folytasson a pasi, ne igyon alkoholt, ne cigizzen, fontos legyen számára a lelki egészség is.

Párom ennek teljes mértékben megfelel. Lassan 6 és fél éve együtt vagyunk.


Ha nekem fontos az egészség, ami a legdrágább kincs, akkor 100%-ban elvárom ezt az életszemléletet a páromtól is.

2019. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, hogy azt egye, amit én, de nem jönnek össze olyannal, aki nagy ívben tesz az egészséges étkezésre.
2019. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én kapcsolat alatt váltottam életmódot és ugyan nem várom el a páromtól, hiszen megismerkedésünkkor én sem étkeztem egészségesen, de az a helyzet, hogy nagyon nehezíti a dolgom.

Szakítani nem fogok, mert minden már tökéletes, de ha most kezdenék ismerkedni, biztosan nem jönnék olyannal össze, aki szintén nem figyel erre oda.

2019. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére a genetikámnak köszönhetően sosem szorultam különleges diétákra, szimplán jobban érzem magam ha egészségesen és tudatosan eszem. Próbálom megtalálni az arany középutat, ami nekem is, illetve a páromnak is jó. Szerencsére nem zárkózik el teljesen a dologtól, például nem ragaszkodik hozzá hogy fehér rendes tésztából és marhából csináljam a milánóit, csak hogy egy példát említsek, illetve szereti a zabkását, hasonlók, könnyű dolgom van vele. Ha pizzát rendel, és megkívánom rendelek én is, csak teljes kiörlésűt, gyorsétterembe fél évente egyszer járunk, a mértékletességet vallom, szerintem ennyi belefér. így nyáron egyszerűbb, sokszor grillezünk, szereti a salikat, nekem meg nem nagy fáradság a csirke meg grillezett zöldségek mellett esetleg disznót, kolbászt, szalonnát, sültkrumplit akármit sütni (persze a saját csirkémet nem a szalonnazsírban sütöm ki :Dd). Meg ő is besegít ha úgy van, megosztjuk a dolgokat. Ha teljesen elutasítaná a dolgot nyilván nehezebb lenne, de rábeszélni semmiképp nem akarnám a dologra, mint ahogy ő sem akar minden nap mekibe rángatni.
2019. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 5. hónapja vàltottam életmódot, igazàból anyagcserebetegség miatt könnyebben- gyorsabban szedem fel a plusz kilókat de eddig nem igen talàltam erre tartós, élhető megoldàst a koplalàson kívül, amit persze nem bírtam sokàig és jojóeffektushoz vezetett. De nemrég végre talàltam rà egy jó diétàt amivel nem kell szenvedni, életmóddà vàlt, jobban érzem magam, javítani szeretnék az àllapotomon még többet, egészségesebb szeretnék lenni, ezért vàgtam bele, rendszeres mozgàssal együtt. A fogyàs meg lassan alakul:)

Nem vàrom el a kedvesemtől hogy ő is ennyire odafigyeljen, elég kötött étrendről van szó. De az az igazàg, hogy utànam kb 1 hónappal ő is picit vàltoztatott, hanyagolja a cukros édességeket, csipszeket, és ezzel is tudott 8 kilót fogyni:), én 17-et eddig:))) Magàtól döntött így, nem erőltettem, nem beszéltem rà semmire. Ő pl nem mozog külön mert meló közben egész nap talpon van jön megy. Nekem meg kell az edzés is, mert munka közben nagyrészt csak ücsörgök.

2019. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem várom el, de hosszútávon fontos, hogy nagyjából passzoljon az életmódunk egymáshoz. Ha én főzök, igyekszem jó minőségű, minél kevesebb felesleges anyagot tartalmazó ételt használni, és azért nem szívesen dolgoznék duplán, hogy ő műkaját ehessen. Persze én sem vagyok teljesen egészség mániás, és előfordul, hogy jól esik rendelni egy pizzát vagy beülni a Mekibe. Szerintem nem nehéz hozzám alkalmazkodni sem étkezési, sem sportolási szempontból.


Bár nem várom el szigorúan, hogy a párom úgy gondolkozzon, ahogy én, azért nem jönnék össze olyannal, aki teljesen lesz*rja a saját egészségét, akkor sem, ha minden másban összeillünk. Nem szeretnék 50 évesen megözvegyülni.

2019. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, eszik ami jól esik számára, én pedig amit én szeretek, szerencsére sokszor megkívánja amit én eszem, zöldségeket, egészségesebb ételeket így könnyebb főzni de nem elvárás. Maximum pizzát nem eszik előttem mert az a gyengém.:)
2019. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!