Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan a legjobb?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

A kérdésem az volna, hogy ha én pár éven belül szeretném megkérni a párom kezét(3-4 év), akkor az első találkozási hely, első randi hely jó ötlet e ahhoz hogy ott történjen meg? Valamint ha a gyűrűt megszeretném venni neki, akkor hogyan tudom a méretet kideríteni anélkül, hogy rájönne mit is szeretnék és hogy egyedül jobb megvenni vagy valakit érdemes magammal vinni hogy segítsen?

21/F



2019. aug. 18. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Térj vissza a témához 3-4 év múlva. Ember tervez, Isten szervez. Főleg ilyen fiatalon.
2019. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derwer ***** válasza:
100%

Messze van ez még. És bocs de tacskónak is tűnik a hozzáállásod, mert ennyire előre le akarod rögzíteni magadnak a dolgot. Felesleges, majd eljön az ideje.


A méretet könnyű megszerezni ha van gyűrűje.

Ha nincs akkor esetleg egy barátnője segít. De amúgy ha rendes helyen csináltatod, akkor majd átlakítják.


A helyszín meg majd kiderül, azt majd akkor eldöntöd.

Barátom Velencében, gondolán kérte meg a lány kezét, egy másik a Budai várban az évfordulón, én a Tátra tetején egy téli random napon.


Mindegyiknek megvan a maga története, bármely helyszín tökéletes lesz.

2019. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év múlva? Hülyülsz itt velünk?
2019. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz ezen agyalni.
2019. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az teljesen jogos, hogy 3-4 év rengeteg idő, viszont nem állt szándékomban senkivel hülyülni. Tudom, hogy tervezni nem szabad, mert úgyse úgy alakulnak a dolgok. A 3-4 évvel én csak leírtam azt hogy pár éven belül szeretném, de lehet hogy hamarabb lesz vagy akár később. Most azonban teljesen erősnek érzem ahhoz a kapcsolatunkat, hogy együtt legyünk még addig. Természetesen ez változhat..

3 éve már együtt vagyunk, azért merem ennyire biztosra mondani, de majd amit hoz a jövő.

Második válaszolónak meg köszönöm, hogy tudott a kérdéseimre is válaszolni.

2019. aug. 19. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt vele kell megbeszélni.

Nem leszel nagyon kisegítve, ha leírom, hogy én igazán egyikre sem vágyom, gyűrűre meg pláne nem, hanem beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze. Helyszín lényegtelen. A konyhában is lehet a reggeli tea mellett, ha őszinte a szándék és mindketten érettek vagyunk már a házasságra.

De aztán a te barátnőd meg lehet, hogy az Eiffel-torony tetején szeretné vagy ejtőernyőzés közben a Cullinan-gyémánttal.

2019. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül történt valami?
2023. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!