Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondolnak a nők az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a nők az eljegyzésről és miért gondolják hogy nekik a legjobb jár?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kikötötte a barátjának, hogy kizárólag sok ember előtt, nagy dirrel-durral kérheti meg a kezét, különben nemet mond neki. Egy másik haverommal meg az történt, hogy a csaj már tökre beleélte magát hogy Párizsban lesz eljegyezve az Eiffel-torony előtt. Komolyan, ha ezek a luxus dolgok nincsenek meg akkor már nem is számít a szándék? Hihetetlen...
2018. júl. 24. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Én még soha nem hallottam ilyesmit.... mint ahogy valaki írta egy másik kérdésnél, ilyen csak a béna sorozatokban szokott lenni.

Az a nő aki tényleg szeret egy férfit, biztos, hogy nem mond olyat, hogyha nincs közönség az eljegyzésen meg hasonlók, akkor nemet mond.

2018. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezek a nők több dologban is ilyenek voltak már, csak valószínűleg a férfi nem akarta észrevenni.


Én pont az ellentéte vagyok, nekem az is sokkal jobban esne ha egy sima otthoni filmnézés közben kérné meg a kezem. Ismer annyira, hogy tudja nem akarok közönséget meg csinnadrattát, szerencsére ő sem ilyen. Egyedül annyi kikötésem van, hogy eljegyzés előtt minimum másfél évet éljünk együtt.

2018. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Számomra meg ez hihetetlen, hogy vannak ilyen nők... Én mindig is egy kedves/eldugott helyen tudtam ezt elképzelni kettesben a párommal.
2018. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Most 2 nő alapján kiakadsz az összesre? :D


Ha ez megnyugtat, én nem ismerek olyat, akinek nagy csinnadratta lett volna az eljegyzése. Illetve de, egyet, de ott az "eljegyzési bulin" megjelent az anyakönyvvezető, és kiderült, hogy ez igazából egy esküvő, csak a pár meg akarta lepni a vendégséget :D


Nekem az álom-lánykérésem úgy néz ki, hogy túra közben, csak a párom és én, kilométerekre mindenki mástól, valami szép helyen, (pl kilátónál - a falu melletti kilátó tövében láttunk már kövekből kirakva "Hozzám jössz?" feliratot, ami csak fentről olvasható, szerintem ez borzasztó aranyos), minden faxni nélkül.


Miért jó baromságok alapján általánosítani?


Egyébként meg, ha valaki nagy bulit akar belőle csinálni, az neked miért fáj? Nem neked kell elvenned, onnantól nem értem, a te életedre milyen negatív hatással van...

2018. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez a két szerencsétlen pcsagyümölcs el van szállva magától. Az udvarlóik helyébe én útilaput kötnék mind a kettő talpa alá, nekem ne játssza az eszét a kis hercegnőcske.
2018. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
A lány nem a férfit keresi, hanem egy egóból induló illúziót hajszol. Ami téves. Alapvetően figyelemre és szeretetre van szüksége, amit közhely már mondani de pl. pénz és egyéb külsőségek nem adnak.
2018. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Befejezésül, a hasonló a hasonlót vonzza. Ha a fiú elveszi, akkor még ő is gyermek. És míg a lány egy apát, a fiú egy anyát akar, de nem azt kapja. :)

Ezért ördögi kör ez. És nincs köze ahhoz, hogy egy felnőtt nő hogyan viszonyul az eljegyzéshez.

2018. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ők "hercegnőknek" hiszik magukat, mert sok pasi dugná őket, és szerepelni, celebkedni akarnak. Simán mondhatnak nemet, csak szólítják a sorból a következő pasit. Sajnos ez így megy. Elcseszett egy beteg világ.
2018. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Én nőként azt látom, hogy sok csajszi csak azért akar ilyen nagy felhajtásos- puccos eljegyzést, mert a fotó jól mutat facen az "XY jegyese lett." felirat alatt. De ha a pasi meg hagyja magát, akkor így járt :D. Amúgy szomorú, hogy egy amúgy nagyon szép gesztusból ilyen nagy hisztréia lett, én őszintén sajnálom a pasikat.
2018. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
A "nők" azt gondolnak és azt csinálnak amit csak akarnak. És miért is ne csinálnák, mikor találnak hozzá olyan majmot, aki örömmel kinyalja a s_eggüket és még meg is köszöni. Ha nem lenne ennyi hülye csávó, aki simán ugrik, ha az ilyen macák csettintenek, akkor csettintgethetnének haláluk napjáig is, nem történne semmi. Innentől kezdve meg nem értem miért kéne sajnálni szegény szerencsétlen csávókákat, miközben önként állnak sorba a cumiért, nem kényszeríti őket senki.
2018. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!