Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire szokatlan egy színes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokatlan egy színes köves eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Fehér kő helyett egy kék (zafír) van a közepén, mellette pár apróbb fehér (gyémánt vagy moissanite).

2019. szept. 11. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért fontos hogy a barátnőd ízlését ismerd. Felettem egy válaszoló örült hogy lebeszélték a párját a színes kőről, nekem az álmom egy fekete, zöld (smaragd) vagy vörös (rubin) köves gyűrű ezüst vagy fehérarany fémmel, a klasszikus fehér-sárgaarany nem tetszene. Egyikünknek sincs igaza, egyik sem jobb választás, csak más az ízlésünk. Csak te tudhatod hogy a barátnőd mit szeretne.
2019. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Arra voltam kíváncsi, hogy illik-e nem fehér gyűrűt adni, és az jött le, hogy ez nem olyan dolog, amit mondjuk etikett miatt nem csinál az ember. Az már, hogy ha szín milyen szín, egyéni ízlés dolga persze.
2019. szept. 13. 14:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Szépnek szépek, de én sem örülnék színesnek.

Az eljegyzési gyűrűt szeretném az esküvő után is hordani, és egy fehér kövest jobban ki lehet használni. Minden ruhához megy.

2019. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!