Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűből mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűből mindkét félnek kell egy, vagy csak a barátnőmnek, ha szeretném megkérni a kezét? Illetve egy 20000 Ft. Körüli gyűrű megteszi? Nincs túl sok pénzem, nem tehetem meg, hogy drágábbat veszek, de nagyon szeretném megkérni a kezét.

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 16:50
1 2
 1/12 Karena26 ***** válasza:
77%
A köves kísérő gyűrűvel szokták megkérni a lány kezét, kettesben. A hivatalos eljegyzéskor (lánykéréskor szülőknél, eljegyzési partin már lehet egy pár közös jeggyűrűvel, amit majd felhúztok egymás ujjára a polgári szertartáson.
2019. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Karena26 ***** válasza:
8%
Wish-en gyönyörű, értékes jeggyűrűket és kísérő gyűrűket meg lehet csípni néhány ezerért, de ahhoz nagyon jól el kell találni a méretet! ;)
2019. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én sem tudtam ezt hogy illik. Nagyon bután oldottam meg, mert tanácsot sem kértem. Vettem egy gyönyörű köves gyűrűt és összehívtam a családot a feleségem házába. Senki nem tudta milyen alkalomról van szó, még a feleségem se, egyszer csak odaálltam az anyja és apja elé, és annyit mondtam hogy szeretném megkérni a lányuk kezét, szabad e? Hát elég béna lánykérés volt, de természetesen azt mondták igen. Én meg ráhúztam az ujjára a gyűrűt és könnyek meg nagy éves ivás lett belőle. Utána meg nagy lagzi. :)
2019. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

#3 szerintem nincs azzal a lánykéréssel semmi baj.

Amúgy sosem értettem az olyan embereket akiknek alig van pénze de házasságot tervez. Oké tervezzen kérje meg a párja kezét de tudod elég nagy gáz ha valaki évek után is csak menyasszony de esküvő még 2 de rosszabb esetben 10 év múlva sem lesz. Nekem ne kérje meg pasi divatból a kezem ha maximum 1 év múlva nem akar tényleg esküvőt. Szerintem semmi értelme nincs ha nincs pénze az embernek a lagzira. Meddig akarod a kedvesed abban a hitben ringatni hogy el fogod venni? Gyűjts pénzt kérd meg a kezét és kezdjétek el az esküvőt is tervezni/szervezni. Sok szomorú nő van akinek megkérték a kezét de onnan sehova sem halad a kapcsolat.

2019. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

#4, fedi a valóságot amit írtál és sokaknál divat évekig "jegyben járni", de eleve egy normális férfi, aki nőt akar magának az úgy csinálja hogy nem üres f.sszal csajozik, hanem gondol arra is hogyha eljegyzés meg esküvő lenne akkor tudja honnan elővenni a rávalót abban a pillanatban. Az nem beszéd hogy nincs pénz és csak a szeretet számít.


Pénz nélkül nem szabad ilyenben gondolkodni, mert ennek meg kell adni a módját. Volt egy 30 éves csaj, aki dolgozott nekem és nő létére azt mondta, hogy abbahagyja a fölösleges költekezést és elkezd gyűjteni a családi életére, hiába volt egyedülálló. Közel 1 éve kezdte hogy tett félre minden hónapban 30-40 ezret, vagy amennyit tudott, mert ha gyerek lesz akkor nagyon sokra lesz szüksége. Azóta már van vőlegénye, nyáron lesz 1 éve hogy együtt vannak és nagyon helyesen csinálta, mert pénz nélkül nem lehet tervezni ilyen nagy dolgokat.

2019. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Itt már szépen elterelődött a téma a pénz irányába, de sajnos igazat kell adjak! Pénz nélkül tényleg hülyeség ilyenbe kezdeni, mert ha gyűrűre nincs pénz, akkor később ha jön a baba arra se lesz.
2019. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Van ingyen is esküvő. Gyereket meg nem kötelező vállalni, akármennyire mossa az agyatokat a kormány.
2019. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
#7, persze hogy van ingyen esküvő és hajléktalan szálló is, de aki igényes az nem ingyen esküvőre hajt. Gyereket meg nem az állam miatt vállal az ember, ez hülye elgondolás!
2019. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Derwer ***** válasza:
60%

Csak a nő kap ilyenkor gyűrűt a férfitól.

De van aki ezt se tartja.


Igazából minden lehet akárhogy, attól függően hogy mit akartok, tudtok csinálni és, hogy mi a hölgy elvárása/álma.


Ha eljegyzési gyűrű:

Ezt a gyűrűt jó eséllyel örökké hordja majd, így nem árt ha minőségi. Na most az nem 20k hanem mondjuk 120k. (És persze sokkal többért is van )

Ha nem gyémánt megy bele , akkor a cirkónia sokkal olcsóbb. De az megkopik egy év alatt is.


De ha nem fontos a klasszikus értékrend, akkor lehet pl fa gyűrűt is szerezni ami különleges azért. Vagy total jelképesen saját készítésű is lehet.



Házasság és esküvő két külön dolog szerintem.

A házasság az nulla forintból is meglehet, szerintem ez a fontosabb, ez az ami kihatással van a jövőre.

Az esküvő az egy buli. Ami több millió forint.


30F, házas aki sokat fizettek esküvőre :P

2019. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Szóval akinek nincs nagy esküvője, az igénytelen. Nem is tudtam. Most már meg is változott a véleményem. Ja nem.
2019. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!