Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eltűnt a kedvenc gyűrűm, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a kedvenc gyűrűm, van esély hogy a párom megkéri a kezem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondolom tudjátok, egy férfi sokszor úgy választ eljegyzési gyűrűt a párjának, hogy elcseni az egyik gyűrűjét, arról vesz méretet.

Na nekem van egy kedvenc gyűrűm, azt hordom minden nap a gyűrűsujjamon. Tavaly vettük a görögországi nyaralásunkon (ez még fontos lehet). Egy sima bizsu gyűrű, amit minden görög ajándékboltban lehet venni.

Szóval a gyűrűt mindig munka után veszem le amikor hazaérek, és mindig ugyanoda teszem az asztalon. Viszont csütörtők reggel már nem találtam. Délután mondtam páromnak, közben ugye kerestem, de ő csak annyikat válaszolt hogy biztos megette a kutya (??) melyik ilyenek. Kb egyáltalán nem foglalkozott vele.

Ma nagytakarítást csináltam a szobában hátha megtalálom. De nincsen. Párom olyan tessék-lássák módon benézett az asztal alá de kb ennyi.

Mivel ugye tavaly Görögországban vettük, meg idén is ott voltunk, jövőre is tuti ugyanoda megyünk. Amennyire ismerem páromat, egy olyan választ vártam volna tőle hogy "ne szomrkodj, majd jövőre veszünk egyet" vagy ilyesmi. De semmit nem mondott csak hümmögött. Plusz ő olyan személyiség, hogy nem vagyunk milliomosok, viszont ő bármit megadna nekem amit tud. Tényleg bármit kiejtek a számon, rögtön mondja hogy menjünk vegyük meg (legyen az akár egy új ruhateregető vagy cipő).

És tényleg az a fura hogy tudja mennyire szeretem ezt a gyűrűt, már majdnem sírtam miatta, és kb semmit nem szólt.

Szerintetek van esély rá hogy ő vette el eljegyzési gyűrű miatt? Vagy ne kombináljak ezen?

Egyébként lassan 2 éve vagyunk együtt, és 26 éves vagyok, ő viszont már 1-szer elvált.


2019. szept. 22. 18:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

1. A párodat te ismered a legjobban, vadidegenektől ilyesmire ne várj választ.


2. Ha minden egyes nap hordod, akkor ezt tudnia kell, és elég átlátszó és buta dolog lenne, hogy 4 napra eltűnik.


Ha így akarnék méretet venni, akkor egyetlen napra csenném el.

Miért lenne nála 4 napja?

2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lett volna egy papírra letenni, és körberajzolni. 4 napra nem hiszem, hogy eltüntetné, főleg ha mindennap hordod.
2019. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%

Hány éves a párod?


Szerintem ebből nem lesz eljegyzés. De ha lesz is, akkor sem lesz esküvő.

2019. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Elég hülyén intézi a dolgokat, ha valóban meg akar kérni. Nincs az az ékszerész, aki 4 napig "ülne" egy gyűrűn. Ha elviszi, rögtön lecsekkolják a méretet és adják is vissza. Vagy a párod még el sem ment az ékszerészhez, csak el akar menni, és addig magánál tartja a gyűrűdet.

Amikor levetted a gyűrűdet, utána végig otthon voltál? Előfordult már olyan, hogy a pasas felvitt egy idegen lányt a barátnőjével közös ágyába hemperegni, aztán a csaj ellopott valamit a lakásból.

2019. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

minek kéne ehhez elcsenni?


simán felhúzom a saját ujjamra, majd megjelölöm meddig jött fel


vagy lövök róla egy fotót

2019. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2019. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reális,hogy olyan gyűrűt vesz el, amiről tudja, hogy mindennap hordani szoktad. Volt már szó egyébként köztetek házasságról?
2019. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Simán lehet, hogy megette a kutya.


Szerintem könyveld el, hogy jövőre veszel egy ugyanolyan. Ennyi időre hülye lenne eltuntetni valamit, amit napi szinten hordasz.

2019. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gyuru eltunt, te meg belekombinalod a vagyaidat. Az en ferjem is igy vette meg az eljegyzesi gyurumet, de ehhez joves meneshez par orara kellett a gyuru. Harom masodperc alatt megnezik, mondjak a meretet, aztan onnantol semmi szukseg ra. A parod Meg azert nem mond ra semmit, mert 4 napja egy gyurun hisztizel.
2019. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
53%

álmodik a nyomor...


ha már egyszer elvált, nem hiszem, h. sürgeti az esküvőt.


miért is tenné, hiszen így is megkap mindent tőled.


te meg csak várjál, hátha egy nap megkér...

2019. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!