Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok! Milyen gyűrüvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen gyűrüvel jegyeztek el titeket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

A konkrét darabot nem találtam soha, de ehhez nagyon hasonló fekete gyémánt gyűrű. Mondjuk azt remélem, hogy ennyit nem költött rá... :D

2019. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fehérarany gyémántkővel.

Valami ilyesmi de nem ez: [link]

2019. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém is úgy nézett ki, mint a második linken, de a páromat ismerve, ha lett volna rá pénze, akkor se költött volna rá 50 ezer Ft-nál többet. Mindenesetre valami szép kő volt benne, amit aztán sikeresen elvesztettem, mert kicsípte egy liba, amikor simiztem.
2019. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezüstöt vett a férjem, előtte beszéltünk róla, hogy felesleges drágát vennie. 13 éve vagyunk házasok, az esküvőnk óta csak a karikát hordom, az fehérarany.
2019. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezüst, csepp alakú kővel, ötvössel egyedileg terveztetve.
2019. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kerek volt
2019. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezüst, szív alakú gránátkővel. Jelenleg nem jó az ujjamra, mert terhes vagyok és vizesedek kicsit.
2019. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezüst, 3 kő van benne, 1nagyobb középen és 2 kisebb kő közvetlen a nagy mellett. :)

Nem szeretem az 1 köves gyűrűket.

2019. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sárga arany, egyedi formával középen egy nagy kővel, oldalt pedig 14-14 kis kővel. Nem tudom mennyibe került, mert nekem nem az számít. 3 hónapja vagyunk házasok, a karikagyűrű fehér és sárga arany ötvözete, mind a két gyűrűt hordom.
2019. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyennel és imádom, hogy nem az a tipikus eljegyzési. Első ránézésre senki nem gondolja, hogy nagyobb jelentéstartalommal bír, mint bármilyen gyűrű. :)


[link]

2019. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!