Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 200 forintos gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 200 forintos gyűrűvel akar megkérni?

Figyelt kérdés
Egy kiárusításon találta webshopban,valami rozsdamentes acél. Sírni tudnék miután annyit készültem erre és vártam hogy romantikus lesz meg minden. erre csak meg akarja rendelni postán a kettőt, aztán nesze ittvan. miután megígérte hogy kézzel készültünk lesz és ezüst. jogosan vagyok csalódott?
2018. márc. 24. 17:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%
No comment. Gondolkozzál! Kit érdekel mivel akar megkérni? Az a fontos hogy szeret nem???
2018. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem az a gondom. a hogyan. megrendeli postán és még meg is mutatja nekem hogy nesze,ez lesz? ennyire nem érdeklem? az első feleségét el tudta jegyezni normálisan,vacsorán,arany gyűrűvel. nekem kb. a postás fogja a kezembe nyomni..ez szomorít el.
2018. márc. 24. 17:15
 3/41 A kérdező kommentje:
Ráadásul nyilván férfigyűrű. nincs választható vastagság se. hogy fog kinézni a kis rövid ujjaimon egy olyan ordenáré 6mm-s vacak?
2018. márc. 24. 17:21
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Egyfelől: legalább meg akar kérni. :"D Van, aki 5 év után sem jut el odáig.


Másfelől: ez tényleg parasztság. Jobb esetben ez egyszer történik meg az életben, illene megadnia a módját. Meg mi az, hogy nesze itt van? Kibontja az ebayes csomagolást, és odaadja a gyűrűt belőle? XDD


22/N

2018. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Annyira szeret hogy kb. 3k forintot nem képes szánni arra amit életem végéig hordani szeretnék,és esetleg akár tetszhetne is, és nem undorral és az jutva eszembe hogy ingyen szerezte örömködve mert ennyire smucig és neki nem jelent ez semmit. megmondtam neki amikor összejöttünk hogy romantikus meglepetés eljegyzést szeretnék,egy séta a Balaton parton,egy kávé közben,akármi. a kihozza a postás és én veszem át nem az.
2018. márc. 24. 17:28
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagy taplosag.
2018. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Szóval egyszer már volt házas. Szerintem a fenébe se kívánja újra az esküvősdit, csak téged akar lenyugtatni a gyűrűvel egy kis időre.
2018. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatta? Mond meg h nem tetszik neked. Nem lehet h direkt megszivat h azt hidd ezt kapod? Bár megértelek, én is kiakadtam volna... nem értem a férfiakat...
2018. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%

"az első feleségét el tudta jegyezni normálisan,vacsorán,arany gyűrűvel"


Vagyis ő már tudja, hogy nem ezen múlik a házasság sikere.

2018. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
mennyire esne nehezére venni egy 2-3mm-s ezüst karikát? kb. 3-5k forintba kerül. és nem a híd alatt csövezünk hogy ne lenne rá pénz. szerintem ezzel megaláz ha megcsinálja. és persze én leszek a szemét mert nem örülök.
2018. márc. 24. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!