Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogyan értétek el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan értétek el hogy a párotok eljegyezzen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerelemben, boldogságban élünk, gyakran beszélünk a jövőnkről, szépen körvonalazódik, hogy mit mikor hogyan szeretnénk. L mivel tudjuk, hogy kb mikor szeretnénk babát, esküvöt, úgy gondolom az eljegyzést majd beiktatja akkor, amikor ő szeretné. Nem szeretnék semmit sem “elérni” most is teljesen boldogak vagyunk együtt, kitűztük a következő lépcsőfokot, a lánykérés meg lesz, amikor lesz.


Egyébként pont ez miatt a boldogság meg harmónia miatt nem aggódok vagy akarom görcsösen ràvenni semmire sem a páromat, hisz tudom, hogy ő is boldog és mindennek el fog jönni a maga ideje.

2019. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy, nem tettem ezért semmit. Ő döntött így.

Azt a kapcsolat elején tisztáztuk, hogy mindketten házasság pártiak vagyunk, és gyerekvállalás előtt szeretnénk.

2019. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Apám vadászpuskájával vártam egyszer :D
2019. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Ja,és utána az esküvő se volt gond :DD
2019. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé lelkiszegény kérdés. Mintha a házasság olyan dolog lenne amit ki kell erőszakolni.

Egy normális kapcsolatban ez nem így működik! Leírtuk már az előző kérdéseid alatt is. Ez KÖZÖS döntés. Nem taktikázás meg ilyen baromságok. Ezt a kapcsolat legelején le kell tisztázni, onnastól kezdve pedig folyamatos témának kell lennie ami gyakran feljön. Beszélni kell róla, hogy hogyan alakul a kapcsolat, mik a tervek az elkövetkezendő hónapokra, évekre. Ki mit szeretne elérni, mikorra és milyen feltételek mellett tervezi a házasságot. Megint csak azt tudom mondani, hogyha ti ezekről a fontos dolgokról nem beszéltetek, nincs meg ez a fajta tervezés és kommunikáció akkor teljesen felesleges eljegyzésen gondolkozni mert egyáltalán nem tart ott a kapcsolat.

Nálunk ez tökéletesen működött, még mielőtt összejöttünk volna átbeszéltük ezeket. Nálunk a párom volt az aki szeretett volna esküvőt, én abszolút nem ragaszkodtam volna hozzá. Az összeköltözés, az eljegyzés előtt rengetegszer feljöttek ezek, megbeszéltük, hogy lassan ideje lenne, ki hogyan szeretné. Ez egy olyan dolog ami vagy már az elejétől egyértelmű vagy sosem lesz az. Nem kellett semmit "elérni", nem kellett semmit kiharcolni. Az elején megbeszéltük, mikor aktuális lett megterveztük konkrétan. Ahol ezek nincsenek meg ott egyszerűen nem kell házasodni.

2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Boldog párkapcsolatban éltünk/élünk, közösen terveztük a jövőt. A felmerülő problémákat/érzéseket normálisan meg tudtuk beszélni, megtanultunk őszintén, hiszti és dráma, ill. játszmák nélkül kommunikálni - tulajdonképpen együtt nőttünk fel szellemileg. Nagyjából ennyi.
2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha már úgy kell "elérni", akkor mi értelme a kapcsolatotoknak?
2019. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi 5 éve vagyunk együtt , bár viszonylag fiatlatok vagyunk (23,27) én sem akarom elérni, ahogy te fogalmaztál.


Nem akarok semmit erőltetni, ha eljön az ideje ő is érezni fogja, és megteszi. Egyébként sem akarnék olyantól kierőszakolni egy gyűrűt aki nem is akar elvenni hogy majd elválhassunk.


Az ismerettségi körömben láttam már erre bőven példát hogy a csaj szinte kihisztizte vagy valami radikális kérdés feltételeként adta ki hogy " majd ha megkéred a kezem" szinte kierőszakolva.Mondanom se kell mi lett a vége. Ennek semmi értelme.


Szeresd tiszta szívedből, add meg neki amire vágyik. Ha ez nem jön magától, akkor nem kell kierőszakolni, kijátszmázni

2019. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Minden nap meg kell ezt kérdezni?
2019. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az ő ötlete volt.
2019. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!