Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti is felháboritónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is felháboritónak tartjátok ezt? 20L

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki 53 éves most kérte meg a barátnője kezét aki 23.Számomra felháboritó amiért a vén kujon elcsavarta egy borzasztóan fiatal lány fejét.A pasasnak a korosztályából kellene válogatni,nem fiatal lányokból.
2019. nov. 9. 09:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Irigy vagy?
2019. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, hagyjuk már.


Ha mindketten boldogak, együtt érzik jól magukat (és nem érdekkapcsolat, pl a csaj a pénz miatt van a pasival, vagy a pasi csak a miatt mert mutogatni lehet), akkor semmi gond nincs ezzel.


Csak azért mezlrt 50 éves nem jelenti azt, hogy érzelmileg érett, lehet pont összeillenek.

2019. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek joga van úgy alakítani az életét ahogy akarja, más ember beleszólása nélkül.

Ha nekik így tetszik, hát csinálják így.

Nem tudom hogy neked ez miért fáj.

Ha te döntesz valahogy, cselekszel úgy ahogy, te hogy viszonyulsz hozzá ha valaki beleszól, véleményt alkot a döntéseidről?

2019. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%

A pénz sok mindent meg tud oldani és lehetsz tőle jobb ember is, akkor miért ne lehetnél sikeres vele a fiatal lányoknál akik arra vetemednek, hogy a pénze miatt vannak valakivel?


Mert mondhat bárki bármit szerintem egy 53 éves és egy 23 éves nem egymáshoz való és nem hiszek az ilyen "igaz" szerelembe sem.

2019. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

A barátnőnek nem felháborító.

És nem, nem csavarta el a fejét a vén kujon.Önként és dalolva jött össze a pasassal.Nem kényszerítette rá senki.

A pasi valószínűleg az "én örökké fiatal maradok szindrómában szenved", tehát neki jár a lánya korú nő.Nem ő az egyetlen.

Nekem nem a felháborító szó jut eszembe róla.Inkább a gusztustalan.De ő dolguk.

2019. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

A csajnak sz*r lesz 5-10 év múlva, mert a pasi ha eddig jól is tartotta magát, rohamosan el kezd majd leereszteni. Ez az élet rendje.

De mind ez legyen az ő problémája, nem a tiéd. A te életedre tudsz hatása lenni, máséra nem.

2019. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Csak azért próbáltam feletenni a kérdést,mert itt sok kérdésnél olvasom hogy még 5 évet is sokalnak korkülömbségnek..
2019. nov. 9. 10:20
 8/36 A kérdező kommentje:

ma 10:03


igen én is erröl beszélek,szerintem is gusztustalan..

2019. nov. 9. 10:21
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek 50 éveseket,baráti társaságom.Akár van valamelyiknek pénze,akár nincs,egyik se jönne össze 35 év alatti nővel.Egy éjszakás kapcsik se huszonévesekkel van.Férfi részéről ezt betegesnek tartom.A csaj meg még nem tud megfelelően gondolkodni,majd rájön.
2019. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

Ilyenkor inkább kárörömöt érzek. Lesz még ebből szakítás, vagy válás. Egyetlen példát se tudok, akik ekkora korkülönbséggel pár évnél tovább együtt maradtak, de addig se boldogok.

Ezt leszámítva: Nekem a csaj az érthetetlen. Nem talált jobbat? Mit talál a papán vonzónak?

2019. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!