Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tartjátok rohadtul felhábo...

Nem tartjátok rohadtul felháborítónak az ez évi otthon melege program szervezését?

Figyelt kérdés

E héten hétfőn nyílt meg a pályázat az észak-alföldi régiónak, ami egy nap alatt több, mint 5000 pályázat érkezett, ezért lezárták és már nem lehet jelentkezni...

Most komolyan, ennyire inkompetens az az állami szerv, ami ezzel foglalkozik, hogy egyrészt nincs felkészülve ilyen nagy számú pályázatra, másrészt pedig nem képes előtte legalább egy héttel reklámozni?


2017. aug. 9. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Összegezzünk: elb*lfaszoskodtad, lemaradtál és most hisztizel. Mehetsz aludni.
2017. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy nem nézem a szar tv híradókat, ahol esetleg lehet erről hallani. Rendszeresen rákerestem neten, hogy mikor lesz, ha lesz egyáltalán. Ma reggel hallottam a rádióban, hogy hétfőn indult, illetve cikkekben is azt olvastam, hogy hétfőn jelentették be (ez nem tudom mennyire reális). Illetve mindenhol azt írják, hogy hétfőn reggel 8-tól lehetett pályázatot beadni, és mivel nagyon sok érkezett, ezért úgy döntöttek, hogy délután 5-kor lezárják. Tehát ha valaki "elbalfäszoskodta", akkor az szerintem inkább a szervező, mint én.

Mindenesetre köszönöm a minden igényt kielégítő színvonalas válaszod... téged minősít.

2017. aug. 9. 22:14
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Én se nézek tévét. Van ennek egy hivatalos csatornája azt kellett volna szemügyre venned. De ez valami hülye berögződés itt az emberekben, hogy ha valamit meg akarnak tudni, akkor véletlenül sem a hiteles és elsődleges forrásból próbálnak tájékozódni, hanem olyan csatornákon keresztül, amik nyilván csak másodkézből értesülnek az információkról (pl. híradó). Az, hogy hamar lezárult, várható, hiszen elég jó programról van szó, amiben elég sok mindenki érdekelt és nyilván véges kerettel rendelkeznek.
2017. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Alain Delon ***** válasza:
56%
Bőkezű kormányunk ilyen bőkezű, ha sokan kérnek, akkor már nem ad. Kérjél tőlük stadiont. Arra biztos lesz fedezet.
2017. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen erre mondják, hogy az információ hatalom...


A lezárás oka inkább a pénzügyi korlát, ugye azt is bejelentették, hogy mennyi a felső határ amit az állam erre szán. Azt meg nem lehet, hogy az összeget egy régióra eldurrantsák...


Tudni kell, ha az ember úgyis számít rá. Ez olyan, mint a 2 évvel ezelőtti postai motorselejtezés. Alig tudtak róla páran, pedig a pályázati határidő előtt 2 hónappal fent volt a posta honlapján. Ja, hogy azt nem nézi senki?

Én meg röhögve hoztam el 20e forintért a kishibás 125-ös motorokat, amiket aztán haszonnal továbbadtam. (Adóztam is utána, természetesen.)

2017. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Nahát, mégiscsak érdemes inkább a "királyi tévét" nézni a 444 helyett? Ki gondolta volna? :O és most lehet visszamenni orbánozni egy jót, hogy milyen szar az ország... lúzerek
2017. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

" ezért lezárták és már nem lehet jelentkezni... "


Érdekes, a médiában folyamatosan nyomják a "minden igénylésre lesz pénz" duma.

:-)

No comment

2017. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom a médiában ezt úgy értik, hogy amely igénylések időben le lettek adva, azokra lesz pénz. Ez még igaz is lehet, csak kicsit (talán direkt) hülyén fogalmaznak.
2017. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Alain Delon ***** válasza:
9%
00:20: Akkor orbánozzunk: Milyen érdekes, hogy felesleges marhaságokra számolatlanul van pénz (stadionok, kisvasút - bár arra az Uniótól lopták el, de mindegy -, levélkampány, plakátkampány stb.), de ami az emberek érdekét szolgálná, arra szűkös a keret. Lehet, hogy azért, mert ez nem Orbán beteges passzóinak a kiélését szolgálja.
2017. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
#9 akkor meg se hirdették volna. Nyilván van egy keret, amit erre szánni tudnak, te se gondolod komolyan, hogy az egész államkasszát elb.szarintják a lakosságnak új hűtőre meg mosógépre...
2017. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!