Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kitagadás eljeyzés miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitagadás eljeyzés miatt?

Figyelt kérdés

Mindketten voltunk már házasok (N50, F42), mégis a szülők heves ellenzésébe botlottunk azért, mert már nem tervez(het)ünk gyermeket. A páromnak nincs és soha nem is akart.

Most attól fél, hogy a szülei nem állnak szóba vele többé, ha megtudják, hog eljegyeztük egymást. Másrészről sürgeti az eljegyzést, hogy megmutassa, nem szólhatnak bele az életünkbe.

Szerintetetek van olyan szülő, aki emiatt megszakítja a kapcsolatot a saját gyermekével?



2019. nov. 13. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek ilyet, de itt a gyakorin annyi döbbenetes történetet olvastam már, hogy simán el tudom képzelni, hogy van ilyen szülő.
2019. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van... Nálunk mondhatni kisebb dolog miatt szakadt meg a kapcsolat a párom és az anyja között. Az elején kellemetlen, az ember egy szar alaknak érzi magát, aztán elfogadja a szülei döntését. És amennyire én tapasztaltam, a szülők is a gyerek döntését: 2 évvel később az esküvőnkre azért eljött ő is.
2019. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Annyi idióta szülő van... Lehet.

De bakker, 42 meg 50 évesen ne ez alapján válasszon már partnert valaki, hogy anyuci mit mond!

Egyszer beszélnék az öregekkel. Megmondanám, hogy unoka nem lesz, ez 100%. Nem akarok gyereket. Ha más lenne a párom, akkor se lenne unoka, mert nem kell gyerek. De ha a párom nem fogadják el, akkor fiuk se lesz. Lehet választani.

2019. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért abból is lehet hiszti,ha nem hívjátok meg őket az eljegyzésre!
2019. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen a szülőktől tartani?
2019. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen igazán lehetne annyira felnőtt, hogy odaállna a szülők elé, hogy ugyan már ne szóljanak bele. De amúgy igen lehetnek a szülők ilyenek, ha jól számolok akkor minimum a háború környékén nőhettek fel, azért ott konzervatívabb világnézetek uralkodtak.
2019. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megmondta nekik, hogy ne szóljanak bele. Volt zokogás, szemrehányás, érzelmi zsarolás. Nem ingott meg. Most már csak a teljes elutasítás maradt.
2019. nov. 13. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
De mik a kifogások a kettőtök kapcsolata ellen? csak a gyerek, hogy nem lesz aki tovább vigye a családnevüket?
2019. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Arra jöttünk rá, igazából magának akarja a pici fiát anyósom. A másik fia velük él, 39 évesen a mamahotelben, soha nem volt épkézláb kapcsolata.

Velem minden baja van, minden kitalál, hogy aranyásó vagyok, hogy rendetlen vagyok, még a politikai nézeteimet is felemlegette...

Az igazi ok az volt, hogy míg össze nem költöztünk, ő volt az anyakirálynő, ő rendezte be a párom lakását, ő mondta meg mi hol legyen. Most meg idejött egy "idegen" és kitúrta őt.

2019. nov. 13. 11:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda a szülők részéről, és simàn vannak ilyenek sajnos. A felnőtt meg ne az alapjàn vàlasszon pàrt, hogy anyuciapuci nem akarja. Plàne ilyen korban. Nem kívànsàgműsor.
2019. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!