Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azokat a leszbikus vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Azokat a leszbikus vagy biszex lányokat kérdezem, akiknek a családja / környezete nem fogadná el a dolgot, hogy a lányokhoz vonzódtok. Ti hogyan titkoljátok el ma, és mit gondoltok meddig lehet (kell) még titkolnotok?

Figyelt kérdés

Tudom, most sokan azt írják majd, hogy vald csak be. Ne érdekelj a család és mások véleménye. Ezt ez a romantikus maszlag ez csak maszlag.

Igenis van olyan család, aki akár ki is zagadná azt a lányt akiről megtudják, hogy a lányokhoz vonzódik. Ezt fogadjuk el!

A kérdés az: hogyan titkoljátok? S meddig mehet ez így?



2019. nov. 8. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Egy családtagom tudja és senki más. Nem is titkolom, és nem is kiabálom világgá, csak diszkréten, magánügy jelleggel élem meg. Esélytelen, hogy bárki rájöjjön, hacsak nem nyomoz utánam.
2019. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát már pedig igazuk van akik azt mondják vállald fel önmagad. Ha nem így teszel akkor életed végéig a családi elvárásoknak fogsz megfelelni, nem a saját életed éled hanem másokét. A te döntésed hogy a könnyebbik utat választod, vagy a saját boldogságod.
2019. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez attól függ hány éves vagy. Ha nagyon fiatal és még rászorulsz a családod támogatására és nincs máshol laknod a családodon kívül, akkor azt mondom inkább, hogy ne verd nagy dobra egyenlőre. Amint alkalmad adódik elmenni tőlük, tedd meg. Ha valóban az a helyzet, hogy bántanának, kidobnának. Vannak segélyszervezetek is, akik a hasonló helyzetben lévő embereket támogatják, segítséget nyújtanak nekik. Pl a Háttér társaság is ilyen.
2019. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Biszex vagyok, de férfivel élek kapcsolatban. Nem is élnék nővel.

Ha esetleg akad egy kalandom miért is kéne tudni róla a családomnak?!

42n

2019. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszolónak mondom, és mindenkinek akire tartozik.

Nem azt mondom, hogy a családnak tudnia kell arról, ha egy lány a lányok iránt érdeklődik!

De előbb-utóbb fel fog tűnni, hogy nem keresi férfiak társaságát. Hogy nincsenek körülötte férfiak.

Négyes. Az érthető, hogy neked nem kell hazudnod. De sok leszbikus úgy éli az életét, hogy előbb- utóbb feltűnik a dolog hogy hiányzik a férfi az életéből…

De egy biszexnél is, hogy túl jó barátságban van lányokkal…

Így a kérdésem Igazából az, hogy ki milyen hazugságokkal fedi el az igazságot?

2019. nov. 8. 13:34
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha az ember nem a szüleivel él, akkor ugyan kinek tűnne fel bármi? Sajnos, vagy nem sajnos, de olyan elidegenedett társadalomban élünk, hogy az ilyesmit könnyen titokban lehet tartani egyetlen hazugság nélkül.
2019. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ezek szerint senki nem él itt szociális életet a munkahelyén, egyetemen stb 🤔

Ott ugyanis elengedhetetlen téma egymás párkapcsolata és magánéletek kivesézése. De az csak jó, ha van olyan munkahely, ahol nem érdeklődnek az ember iránt. Várom a tippeket ilyen munkakörökre.

2019. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
7. Természetesen nem a pletykát és a kibeszélést hiányolnám, de szerintem egyáltalán nem jó egy olyan munkahely, ahol nem érdeklősnek egymás iránt az emberek.
2019. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még nem volt barátnőm így nem mondtam el, mert kiakadnának. Majd ha lesz egy komoly kapcsolatom lánnyal, akkor elmondom.
2019. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "könnyebb" dolgom van, mert biszexuális lány vagyok.

Erről nem beszélek a családommal, mert garantált lenne egy nagy veszekedés. Akikkel nagy néha összejövök, azokkal a családom nem találkozik, de nem is okoz problémát, hogy nem tudnak róla, szerintem ez jobb így nekik és nekem is.

Titkolni nem nehéz, amikor sok dolog virtuálisan zajlik. Esetleg a mikor és hol, vagy kinél része a nehéz.

2019. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!