Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet a tudtára hozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a tudtára hozni, hogy meggondoltam és mostmár szeretnék a felesége lenni, anélkül, hogy úgy érezzem, hogy most akkor emiatt kér meg újra?

Figyelt kérdés
Elmondani nyilván már elmondtam,de évek teltek el a nemleges válaszom óta,kihevertük de mégsem történik semmi. Sok-sok éve élünk együtt szerelemben, fel is szokott jönni, hogy majd ilyen vagy olyan legyen az esküvő,meg úgy beszélünk róla, hogy evidens, hogy lesz,de NEM TÖRTÉNIK SEMMI és ez már frusztráló ennyi év után,de ugye konkrétan felhozni meg nem akarom,mert bár tudom, hogy régebb óta el szeretne venni,de mégsem szeretném, hogyha ez minimálisan is azért következne be,mert felhoztam. Pedig valahogy finoman fel kéne... Ötletek?

2019. dec. 23. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartja a kérésedet, ezért nem hozza fel. Ha meggondoltad magad, neked kell jelezned.
2019. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanezt mondd el neki, esetleg olvasd fel
2019. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor megteheted; hatalmas gesztusként értékelné, ha azt mondanád, hogy szeretnél a felesége lenni, mert ő az igazi.
2019. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Hellmano ***** válasza:
Megmondod jöhet az esküvő mostmár készen állsz rá.
2019. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De ezt tudja,ezt már elmondtam,ez is egy évembe telt,mire nagy nehezen pont egy Szenteste, könnyek közt kinyögtem, hogy megváltoztatta a gondolataim a házasságról, azzal hogy elmondta, hogy ez Neki milyen fontos és mit érez ezzel kapcsolatban. De ez is már egy 10 éves történet.

Manapság mintha többször felhozná, már a tanúját is megnevezte. Pár hete mondott olyat is, hogy menjünk be holnap összeházasodni. Én meg mondtam,ha komolyan gondolnád, tudnád, hogy ez nem így működik,mert van egy hónapos várakozási idő. Én is talán jobban szurkálódom,pl.eleve úgy szokott bemutatni, hogy a feleségem. Én meg már nem csak kettesben, hanem már nyilvánosan is megszólalok, hogy még nem vagyok a feleséged! Ekkor mosolyog, hogy bocsánat MÉG nem az, vagy ilyesmi. Imádom amúgy olyan kis hülye, hogy fogalma nincs, hogy mostmár mennyire szeretném.

Épphogy csak ezt nem mondtam,amit itt leírtam, hogy miért nem történik semmi? Mert ez meg már olyan erőltetett, hogy az az érzésem lenne, hogy azért történne végre bármi is,mert mondtam.

2019. dec. 23. 14:35
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha van egy csepp esze, nem vesz el téged, sorry.

Kikosarazod, aztán kinyögöd virágnyelven, hogy talán mégis házasodnál, de mikor el akar venni, lepattintod, mert szerinted az "nem így működik".

2019. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna a minimum, a nem így működik helyett, hogy benne vagyok!
2019. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Most azért kell így megkövezni,mert nem voltam házasság párti? Ettől szerintem pont hogy csak még szebb az egész, hogy az iránta érzett szerelmem miatt ez megváltozott. Hogy lehet ilyet mondani, hogy emiatt ne vegyen el?

Anno sem virágnyelven mondtam,az is elhangzott, hogy mostmár igent mondanék.

Meg ezt sem értem,de gondolom nem vagytok nők és azért nem értitek, hogy még rosszul is esett, hogy ennyire nem nézett utána még a dolgoknak, hogy erről is fel kell világosítanom, hogy így nem lehet összeházasodni!? De mindezt félretéve, hogy is mondhattam volna, hogy benne vagyok, mikor tudván tudom, hogy ez nem így működik, hogy ezt így nem lehet? Ez nem Las Vegas. Ő is mondhatta volna, hogy jaaa... akkor menjünk be időpontot kérni egy hóra.

2019. dec. 23. 15:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok, és nő! Folyamatosan ellentétes jeleket adsz, jobban járnál, ha letérdelnél, és megkérnéd a kezét!
2019. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:D Azért aranyos vagy, köszi!

Meg Mindenkinek köszi aki elolvasott és írt! Még mindig nagy a kérdőjel ezzel az egész helyzettel kapcsolatban,de tudok még várni,azt hiszem más lehetőségem nem nagyon van.

2019. dec. 23. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!