Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Német mondtam neki de meggondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német mondtam neki de meggondoltam magam mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok ő 30.

Mindenki azt mondta öreg hozzam és ez jutott eszembe mikor meg kért hogy mi nem lehetünk együtt. De amúgy imádom őt 4 éve vagyunk együtt.

Mit mondjak most neki?


2019. aug. 18. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora hülye picha vagy...

Majd ha a gyerek jön, azt is egyik percben akarni fogod, a másikban nem?!

Fel kellene nőnöd, mert papíron lehet, hogy 24 vagy, de agyilag a 14-et sem súrolod.

2019. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hagyd szegényt jobb lesz neki.
2019. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Parasztkodás nélkül erősen gondolkozz, ez a lényeg, GONDOLKOZZÁL( TÖBBET) az életeden, magadon, mert ez viccen kívül az átlag 16-17 éves szint.
2019. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenned? Hallgass továbbra is a nulla élettapasztalattal rendelkező barátnőidre.
2019. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat maradt?
2019. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát itt van itt lakik közös a lakás csak nem szól hozzám
2019. aug. 18. 23:07
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem csodálom:D

Hogy lenne öreg hozzád, na meg ez 4 év után esett le, mikor megkérte a kezed?:D

Amúgy menj oda hozzá ,aztán mond neki: Béla 4 éve szeretlek, annyira megleptél, hogy csak a nemet tudtam kinyögni.-Viszont csak akkor mond ezt ha így is érzel.Ha még mindig vénnek gondolod akkor enged szabadjára, talál valakit aki korba hozzá illő:D

2019. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy vele már négy éve, ha túl öregnek érzed magadhoz? Mond el neki amit ide kiírtál, és kérj tőle bocsánatot. Plusz próbálj meg megváltozni, az ismeretségi köröd fogja megmodani azt is, hogy 1-2-3 gyereket vállaljatok, mi az elég mi a sok, egyáltalán azt hogy legyen tőle gyereked? Ki éli az életedet, te a sajátodat, vagy mások a tiédet? Inkább ezen kéne elgondolkozni

Tényleg bolond voltál

2019. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

6 év így nem sok. Ha Te 14 lennél, ő 20, nagy az már parább... De a 24-30 miért baj?

És ha neked nem baj, akkor miért adsz más szavára?

Jól tetted, hogy nemet mondtál! Nem állsz erre készen még, nem nőttél fel sajnos...

2019. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 6 év két (elvileg) felnőtt embernél...ne hogy a gyámügyet hívja valaki...
2019. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!