Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt tegnap karácsonyfa alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tegnap karácsonyfa alatt eljegyzés valakinek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az én kevés ismerősi körömben 3... 😅
2019. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek.
2019. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez annyira erőltetett hogy karácsonykor kérik meg a nők kezét. Elkezdte egy dilis facebookon osztani az ilyen videót, aztán pár éve ez a divat. Érzés meg nincs mögötte csak rongyrázás. 🙂
2019. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
#3: +1, de ez a "családi idillkére és jóban vagyunkságra" is vonatkozik.
2019. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Tiszta gáz más ünneppel összekötni az eljegyzést. Férfi létemre mondom, hogy az eljegyzés legyen egy külön "ünnep", amikor csak ezen van a hangsúly.
2019. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem is ez a felháborító, hanem hogy abból a 4-5 eljegyzésből amit én láttam kint egyik kapcsolat sem volt 1 évnél hosszabb. Kettőnél biztosan tudom, hogy együtt sem éltek még. Ez szerintem annyira felelőtlenség. Hogy gondolhatja valaki, hogy egy 3-4 hónapos járogatásba már jöhet a lánykérés? Nem is ismerik egymást basszus. De a facebookon jól néz ki az a lényeg. Akik tavaly csinálták ezt (tavaly is volt vagy 2-3 ilyen ismerősöm) azok már nincsenek is együtt.
2019. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
6 volt az ismerőseim között idén😂😂😂Szegény csajok! Egyik pasi se túl kreatív. Karàcsonyi eljegyzés...tök sablonos.
2019. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
6. Azért nem kell àltalànosítani... Nàlunk 2,5 hónap utàn volt lànykérés, és nem a facebooknak. Azóta is együtt, 10. éve. Vannak olyanok akik komolyan gondoljàk, hidd el.
2019. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt, és nem is ítélkezem róluk. Nem tudom, miért jó ez másoknak. Ha egy kapcsolat rossz, kirakat jellegű, az akkor is az lesz, ha január 20-án van eljegyzés 3 év után, és augusztus 12-én házasodnak. Ha meg jó, akkor miért ne jegyezhetnék el egymást a szeretet ünnepén? Szerencsére vannak még, akiknek a karácsony ezt jelenti. A facere posztolást én sem értem, de nem hiszem, hogy ettől már olyan rossz emberek lennének, hogy köszörülnöm kéne a nyelvemet rajtuk.
2019. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!