Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok, ha azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha azt a jeggyűrűt kapnátok a párotoktól, amit eredetileg az exének szánt?

Figyelt kérdés
Találtam az egyik fiókban egy papírtasakot és benne jeggyűrűt. Még email is van a tasakban a megrendelésről és az áráról. 2013-as dátum is ott van. Akkor azzal az exével volt, akivel a leghosszabb ideig együtt volt. Van egy olyan gyanúm, hogy azt a gyűrűt adná nekem a jövőben, ha sor kerülne eljegyzésre. Ti kiakadnátok rajta?
2020. jan. 17. 18:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Elég rendesen. Azért ez sok mindent elárulna róla.
2020. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Lachesys ***** válasza:
85%
nagyon. ha a penz a gond, adja zaciba a gyurut es az arabol vegyen ujat. de ugyanazt odaadni.... hat nem hogy lanykeres meg eskuvo nem lenne, hanem szakitanek.
2020. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Én visszaadnám neki.

De attól hogy megtartotta még nem gondolnám, hogy nekem akarja adni.

2020. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Rockarc ***** válasza:
76%

Ferfikent ennek nincs jelentosege, nokent meg biztos lekaparod a tapetat tole. Elsore jo otletnek tunhet, de valjoban nagyon gaz.


Ha ennyire ki vagy akadva, akkor szolj neki, hogy talaltal egy regi gyurut. Akkor is, ha gaz szituacioban tortent. Sot, nyugodtan mend meg, hogy lattad a datumot is, majd kerdezd meg, hogy az exednek vetted? Ebbol erteni fogja, hogy azt a budos eletben nem adhatja neked. Igy mindenki meg lesz elegedve.


Inkabb a "mit kerestel az asztalom fiokjaban" jelenetet jatsszatok el, mint a "nem is nekem vetted ezt a gyurut". Adjatok zaciba es az arabol menjetek egy hetvegere wellnesselni, ahol megvigasztalhatod, hogy ne banja annyira.


43F

2020. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
És a farka? Azt is az exének szánta...sőt, az exe használta is!
2020. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy honnan veszed, hogy neked szánja?
2020. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Lachesys ***** válasza:
50%

rockarcon szakadtam xD nagyon igaza van.


nemtom ez olyan mintha egy bdsm kapcsolatban pl az ex szubja nyakorvet akarna nekem adni. hat fogadna el a fene:D

2020. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Már elnézést, értem én, de azt a f s z t sz*pjátok amelyik az exnek kitudja micsodájában járt, de egy gyűrűt amit soha nem hordott az ex, azt nem..., ehhh.

Mi van, ha 2013-ban építettet egy 200 nm-es családi házat, zöldövezeteben, de még soha nem lakott benne senki, mert akkor nem jött össze az ex-el, akire gondolt, akkor azt is adja el bukóba akár és építsen másikat, vagy bontsa le...

2020. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Lachesys ***** válasza:
67%

a fhaszat nem tudja levagni kedves utolso. de pl ha vannak neki szexjatekai, amit az exevel hasznalt, azt se akarnam hogy rajtam hasznalja. ha a fhasz cserelheto lenne, hidd el azt mondanank vegyel egy ujat:D


eleg nulla erzelmi intelligenciara vall, ha nem erted mi ezzel a gond. azt a gyurut masvalakinek szanta, masvalakivel akarta a kapcsolatat megpecsetelni vele. egy masik no izleset akarta vele eltalalni. marha proli dolog ujrahasznositani egy ilyen kaliberu ajandekot.


meg az is gaz lenne, ha csak egy exenek szant karacsonyi ajandekot akarna nekem lepasszolni, jeggyuruvel ultragaz.

2020. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%

8. is jót írt!


Mi van, ha mondjuk elvált, akkor nem költözöl abba a lakásba, ahol az exével élt? Vagy nem használod a 2. kocsit, amivel az exe járt, de nála maradt?

2020. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!