Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt sertesnek vennetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt sertesnek vennetek a parotoktol lanyok?

Figyelt kérdés

18 eves korom ora vagyok egyutt a baratommal. Akkoriban nagyon nagyon vekony alakom volt,mindig azt mondogatta hogy olyan kis torekeny vagyok.


Azota eltet 6 ev , most vagyok 24 es a napokban volt egy “beszolasa “ amit nem tudok mire velni. Egy par kilo feszaladt ram az utobbi evekben , de nem olyan veszes a helyzet , plussz elkezdem feleve konditerembe is jarni hogy kicsit formasodjak...

szoval a lenyeg h azt mondta, nagyon megvaltozott az alakom ,sokkal noiesebb vagyok, mar - mar anyukas . Szoval mar el tudja kepzelni hogy kihordjak egy babat , mert regen olyan torekenynek tuntem...


Nem tudom m


2020. jan. 6. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire veljem ezt, kicsit rosszul esett, mintha burkoltan azt mondta volna hogy elegge megvastagodtam...


Ti mit gondoltok?


(Bocsi ekuldtem veletlenul telorol ido elott a kerdest)

2020. jan. 6. 20:44
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Közel se venném sértésnek :D
2020. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nem megbántani akart.
2020. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legcélravezetőbb, ha a fiút kérdezed meg, hogyan gondolta.

Én, férfiként, inkább a tények objektív megítélésének venném és nem sértő megjegyzésnek.

2020. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megsértődtem,amikor megjegyezte,hogy meghíztam,aztán kiderült,hogy nem bánná,ha még 5kg feljönne.De azért én igyekszem leadni.Nyilván nem lehetek 30 évesen,annyi mint 20 évesen.Nem azért,mert lelassult az anyagcserém,hanem mert teljesen más az életvitelem.Én 4 kg-t híztam,de már beletörôdtem.
2020. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sértés. Ígyis-úgyis tetszel neki. :)
2020. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ezzel azt akartam mondani, hogy egészségesen nèzel ki.De 6èv után miért nem tart ott a kapcsolat vagy te hogy megkérdezd Bala ezt mégis hogy èrted? Meg eleve a párod nem ismerem ennyi idő után hogy tudja mit hogyan kell mondani?
2020. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megkerdezten Tole ,hogy hogyan ertette... celoz-e arra hogy tobbet sportoljak , de csak ezt a gyerkocos temat hozta fel...


A helyzet az hogy (mar felismertem) neha sok hulyeseget felreertelmezek es azt hiszem ,hogy beszol, vagy negativumkent jegyzi meg, tobbet gondolok bele mint ami. Ez is pl egy ilyen volt ,kivancsi voltam hogy mas ezt hogy ertelmezne .


“Megvaltozott a tested , mar latszik hogy kitudnal hordani egy babat” , valahogy nem esett le elsore hogy ez pozitiv

2020. jan. 6. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán arra célozgatott, hogy gyereket szeretne..
2020. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az már jó dolog, ha annyira kiismerted őt, hogy vannak beszólásai, amiket nem sértésnek, bizgatásnak szán, csupán jópofa akar lenni. Sok ilyen ember van. Ha ebbe beletörődsz, akkor semmi akadálya a kettőtök egybetartozásának. Más dolgokat is időben beszéljetek meg, mielőtt valamelyikőtök fantáziája mellékvágányra téved. Már fentebb leírtam, most megismétlem: szerintem jóindulatúan mondta, amin megütköztél. Minden jót!
2020. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!