Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Érdemesebb lenni hagyni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenni hagyni és szakítani?

Figyelt kérdés
Direkt nem a szakítás témakörben írtam ki a kérdést, ami a következő lenne: a barátomnak a kapcsolatunkat elején megmondtam, hogy nem akarok zsákbamacskát árulni, én szeretnék szülni harminc éves korom előtt és férjhez menni. Ez volt másfél éve, annyi ideje vagyunk együtt és most leszek 28. Szerintem ez eléggé korrekt, nem akartam húzni az időt, ezért mondtam ezt meg már az első pár randin óvatosan. Kb háromnegyed évig folyamatosan mondogatta is, hogy akármikor eljegyezne, biztos benne, hogy én leszek a felesége és gyerekünk is lesz max négy éven belül, ha sikerül...erre egy idő után megváltozott a dolog. Már nem beszél házasságról. Felhoztam a témát, szerintem idióta kifogásokat mondott válaszul. Azóta is többször beszéltünk erről és állítja, hogy akár is házasságot, de még nagyon összevissza az élete, mert munkát vált, nincs megtakarított pénze, egy gyűrűt nem tudna venni jelenleg, de higgyem el, hogy el akar venni és velem akar lenni. Én meg nem tudom mit higgyek...nem azt vártam, hogy 100.000 forintos gyűrűt vegyen...szerintem ezek kifogások, amiket mondtam is neki, de állítja, hogy nem és kéri még a megértésemet. Nekem nem is azzal van bajom, hogy akár fél év múlva gondolja ezt aktuálisnak, inkább azon húztam fel magam, hogy az indokait kifogásnak látom. Nem akarok még éveket így lehúzni, viszont nagyon kedves, figyelmes tényleg törődik velem, ezért úgy érzem, tényleg szeret és kár lenne szakítani. Nem tudom mit tegyek. Ha láthatóan törődik velem és jól megvagyunk és eleve ő is házasságpárti volt, miért nem akar most már elvenni mégsem?
2020. jan. 21. 10:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beszéltünk erről, 1 évig hitegetett, hogy igen majd 3-4 és múlva legyen babánk, esküvő stb. Aztán egyszercsak közölte velem a semmivel, hogy nem tudja megadni, amit szeretnék. Nem tudja magát apának elképzelni... És sajnos szakítás lett a vége, amit azóta sem tudtam feldolgozni, hogy miért nem mondta meg az elején, szerettem nagyon, lehetett volna más megoldás is.. De talán jobb külön utakon :(
2020. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%

ad1 gyűrű nem kötelező

ad2 ha jó a kapcsolat, akkor a papír nem számít semmit

2020. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Valóban nem fontos sokaknak a papír, de akkor miért mondta, hogy neki is az? Én igazából arra lennék kíváncsi, hogyha elvileg velem tervez egy életre és neki is fontos a házasság, akkor mi változott? Ha pedig nem velem tervez, miért nem mondja meg?
2020. jan. 21. 11:04
 4/26 anonim ***** válasza:

*3-4 év múlva

*közölte a semmiböl


Bocsi, elírtam!

2020. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
Ha el akarod dobni a barátodat mint egy rongyot mert még nem vett feleségül (de elmondásod szerint figyelmes, odaadó hapsi), akkor oké, szíved joga. De ha ez így van, akkor minél hamarabb szakíts vele, hogy mindenki mehessen a maga útjára. Én ezt tudom javasolni.
2020. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Miért írod azt, hogy mint egy rongyot? Hiszen ő az, aki szinte egyik napról a másikra gondolta meg magát és meg sem indokolja, miért. Persze, hogy kétségbe ejtő a helyzet. Ha sosem akarta volna ezt a dolgot, akkor azt mondanám, hogy tudtam mire vállalkozom. Így viszont jogom lenne hozzá, hogy őszintén megmondja az igazi okokat.
2020. jan. 21. 11:18
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

"Hiszen ő az, aki szinte egyik napról a másikra gondolta meg magát és meg sem indokolja, miért."

A kérdésedben nem volt szó ilyesmiről, azt mondtad, hogy kifogásnak látod az indokait. Üljetek le és beszéljétek meg őszintén a dolgokat.

2020. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy simán bementek anyakönyvvezetőhöz két tanuval, aláírjátok és kész. Te megkapod a papírt, egy forintba nem kerül (hétköznap) és mindenki happy
2020. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem csak a papír a lényeg, hanem a szándék, hogy komolyan gondolja velem és hogy eljegyez. De jelenleg a szándékot sem látom nem csak a házasságra, de még eljegyzésre sem.
2020. jan. 21. 11:25
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
akkor most mit vársz? várjál aztán lesz valami vagy hagyd ott és keress mást
2020. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!