Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Együtt maranál olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maranál olyannal, aki minden szempontból megfelel neked, de te akarsz házasodni, ő pedig nem?

Figyelt kérdés

Én nem. Ez nem csak egy papír, állítson bárki bármit.

Esetleg van itt olyan, akinek a házastársa régebben váltig állította, hogy ő nem esküszik?

19/L


2010. júl. 22. 21:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért nem akar esküvőt mert nem akarja vállalni az anyagi felelősséget.
2010. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem. A papír az elköteleződés szándékát testesíti meg.

Ha komolyan gondolja, vegyen el, ha nem gondolja komolyan, ne raboljuk egymás idejét.


Persze milyen életkorban mennyi idő után "illik" házasodni, az változó. (Az illiket szándékosan tettem idézőjelbe, természetesen nem az illemet értem alatta.)

2010. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Biztos, hogy nem! Ha ebben a kardinális érzelmi kérdésben sem egyeznénk, akkor minek? Kitehetné nekem a lelkét, hogy ennyire meg annyira szeret, nem hinném el egy szavát sem. Olyan lányt kellene keresnie, ahol potyázhat.
2010. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Azt kifelejtettem, hogy eleve ha én házasodni akarok, ő meg nem, akkor nem felel meg minden szempontból, mert ez egy olyan szempont, amiben pl. nem.
2010. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%

nem. Neki is olyan fontos legyen, mint nekem...

nehogy már rá varrjam magam....az úgy milyen lenne?!

2010. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Mivel őt szeretem, és egy darab papírtól, meg a vele járó puccos bulitól sem fogom jobban szeretni... Azonkívül: minket nem a papír tart össze
2010. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Én ismertem olyan srácot, aki együtt élt egy lánnyal, gyerekük is volt, de nem vette el. Aztán szétmentek és érdekes módon a következő barátnőjét elvette. Ezt mire vélje az ember?
2010. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ugyanis akkor mégsem klappolunk olyan szőrnyen: értékrendi különbségek vannak köztünk!
2010. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
nálam ez pont forditva van. én nem akarnám nagyon a párom pedig akarná. nekem az az érvem h teljesen felesleges pénzkidobás ez az egész nagyzolás meg most csak azért h 30-150 embert meghivjunk megetetni meg itatni olyanokat akiket kötelezö lenne de azt se tom ki az, de én 2 évesen ott voltam az ö esküvöjükön.. na ez nekem nem fekszik. most ott járunk a megegyezésben h polgári esküvö és h ott a két család(5-6fő) és ennnyi. nincs se kaja se semmi
2010. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Úgy bírom mikor azt mondja valaki hogy az csak egy papír pedig NEM CSAK EGY PAPÍR,HANEM SZIMBOLIZÁL EGY ELÉG KONKRÉT DOLGOT!
2010. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!