Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme nem szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme nem szerelemből házasodni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szerelmesek(legalábbis én már nem),de szeretem azért.Van már egy fél éves kislányunk.Összeházasodjunk?Mindig is vágytam esküvőre,meg hogy legyen férjem,de nem vagyok most túl lelkes.Talán a szerelem hiányzik?
2011. szept. 15. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle kapcsolat van.

Lehet, hogy újra beleszeretsz...

Ki tudja?

De, ha már a szikrája sincs meg a szerelemnek, csak vagytok egymás mellett, akkor szerintem nem túl jó dolog.

Azon már nem lehet segíteni.

2011. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ezeket olvasva lehet jobb lenne ha nem. ha már most nem szereted szerelemmel akkor miért kötnéd vele össze az életed. a gyerek már összeköti persze, de sok ilyenről hallani hogy utána fellángol a nő valaki más iránt és akkor jönnek a bonyodalmak.
2011. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Csak annak van. Mármint anyagilag...
2011. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát igen,már hiányzik "láng".Ami azt illeti sose voltam az a sokáig szerelmes típus.Sajnos most is ez történt.De persze szeretem,csak mégis.Értitek.Akkor ne házasodjunk össze?Csak éljük életünket és várjunk arra,hogy majd rájövök,hogy kell nekem egy másik pasi?Mert ő tuti nem vet majd szemet más nőre,nem olyan típus.
2011. szept. 15. 10:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenkor jönnek elő a racionális érvek. Ott a gyerek, meg egyébként jó ember, fontos neki a család, lehet rá számítani, ha ezek biztosak, akkor inkább maradnék. Végülis szereted, csak nem szerelemmel. És ő?


Egy ismerősöm mondta: inkább téged szeressenek, mint te, hosszú távon jobban jössz ki. De a szerelem is elmúlik egyszer. Marad a szeretet.

2011. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

A láng mindig mindenkivel el fog múlni, túl van spilázva a szerelem téma. Ha jól kijössztök és van egy közös gyereketek is, akkor mi a fenéről beszélünk?

Ha találsz is majd mást( gyerekkel nem könnyű) azzal is el fog múlni a láng és lehet nem is jössztök majd ki, nem fogja szeretni a gyerekedet.

Én nem értem mit problémáznak egyesek ennyit.

2011. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

jó,de a kérdés az volt,hogy összeházasodjunk,vagy nem?Tehát van-e értelme,megváltoztat-e vmit,esetleg a baba miatt fontos lenne?

Persze,lehet rá számítani,fontosak vagyunk neki,bár egy kicsit még gyerekesen gondolkodik,de ő tényleg olyan ember akire lehet 'alapozni" egy életen át.Ezért is alapítottunk családot.

2011. szept. 15. 11:15
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez így nehéz döntés szerintem.Mert ugye a szerelem elmúlik,felváltja a szeretet ésatöbbi.

Ha mélyen szereted, akkor házasodjatok össze, de én úgy látom,Te nem akarod a házasságot,mert írtad/kérdezted,hogy várj e addig, mig jön egy másik pasi...Másnál is elmúlna a szerelem,ezt Te is tudod.

Én a helyedben a házasság mellett döntenék, tényleg ha rendes a párod, szeret téged és a gyereket,írod, hogy nem néz más nőkre.

Megkérdezhetem mióta vagytok együtt?

2011. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekházasság is van.
2011. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztelettel, mély odaadással szereted és tudod, hogy ő is téged, akkor miért ne házasodnátok? Igaz, sokan úgy vannak vele, hogy a szerelem egyszer úgyis elmúlik, legalább még az elején legyen meg, de ha te egyébként sem vagy igazán szerelmes típus.


Igazából most jön a közhely..(és hát ennek ellenére szerintem igaz) Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az életed, hanem az akivel nem. Ezen gondokozz el.

2011. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!