Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek! Ki hány évesen ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ki hány évesen ment férjhez? Vannak köztetek a húszas éveitek végén járó szinglik?

Figyelt kérdés
Én 29 leszek idén. Mások csinosnak, szépnek mondanak. Környezetemre és magamra is nagyon igényes vagyok. Az emberekkel jól kijövök, szeretnek, az állatokat is szeretem. Jó munkahelyem van már 8 éve, szép fizetéssel. Megvan mindenem. A magánéletem megsincs rendben. Szomorúvá tesz. Párommal 2 éve vagyunk együtt, mégsem adja jelét, hogy többet gondolna. Ha szóba hozom, terel és ideges lesz. Persze, neki van már gyerek az első házasságából. Együtt élünk, mint élettársak, ennyi. Mondtam neki, hogy kezd elmenni felettem az idő. Csak azt látom, hogy mindenki férjhez megy és szül, én is szeretnék már lassan. Ilyenkor semmit sem mond. Csak húzza a száját. Kezdek elkésni? 🙁

2020. febr. 23. 19:05
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egyébként mindent, MINDENT megteszek érte, amit lehetséges.
2020. febr. 23. 19:07
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt a korod a kisebb probléma. A vakságod a nagyobb. Ezt ugye tudod?

2 év alatt egyszer se ültetek le arról beszélni, hogy ki hogy látja a jövőt, mit tervez? Nem feltétlen egymással, hanem úgy általában. Te férjhez akarsz menni, családot szeretnél. A párod ezen már túlesett, megégette magát, bolond lenne újra kockáztatni. Azt se árt egyszer reálisan átgondolni, hogy milyen apa, és milyen a kapcsolata az exével, miért ment tönkre az a kapcsolata.

Ha te úgy érzed, hogy elkésel, akkor ne húzd az időt egy olyan tinglitangli kapcsolatban, ahol ezt nem lehet őszintén megbeszélni. Azért terel, mert tudja, hogy ha hazudik, akkor csapdába kerül, ha őszinte, akkor otthagyod. Te meg ugyanúgy sunnyogsz, várod a csodát, mert ugyanúgy tudod, hogy ha az asztalra csapsz, akkor ott vége az illúziónak, olyan választ kapsz, ami nem fog tetszeni.


Igazából a te döntésed, hogy hány évet hagysz elcsorogni egy olyan férfira várva, aki nem akar (tőled) gyereket. Férjhez menni 40, 60 évesen is lehet! Na de szülni...

2020. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kettessel abszolút egyetértek. Én sem értem (legalábbis nem írtad) hogy ez alatt a 2 év alatt nem beszélgettetek ilyesmiről ami alapján világosan kiderülnek a dolgok? Az ember meg akkor terel ha tudja hogy olyat mondana amit nem tetszik de nem akar. Es ez nem jelenti azt feltétlenül, hogy nem szerethet de elvenni ezek szerint nem akar. Legalábbis az írásod alapján úgy tűnik. A gyerek sem olyan fontos neki, mert mar van egy, minek strapálja magát újra a terhesség, szülés, éjszakázás és egyebekkel?

Én átértékelném ezt a kapcsolatot, nem azért mert rossz hanem mert nem fogod meg benne megkapni azt amire vágysz, évek után fog kibukni, akkor borul majd a bili amikor ténylegesen kifutsz az időből. Amíg van szerelem addig átvészeled a bizonytalan időszakot majd amikor már nincs akkor jön hogy nek ugyanazt akarjátok.

Én kerek perec megkérdezném hogy egyszer elvesz-e mert te hazasodni akarsz és hogy akar-e ő, maga miatt még gyereket. Ha terel, hebeg-habog , nem mondja azt hogy igen (de lehet h azt hazudja csak hogy lenyugodj) es nem látod rajta az őszinteséged akkor én nem maradnék vele tovább. Semmi sértettség vagy rosszindulat csak nem ugyanazt akarjátok.

2020. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

"Csak azt látom, hogy mindenki férjhez megy és szül, én is szeretnék már lassan."


Ez itt a gond.

Ne azért tedd, mert mások is ezt teszik, hanem mert te akarod.

2020. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Én 29 évesen mentem férjhez, 2 és fél év kapcsolat után, 4 hónappal az eljegyzést követően. Ez a te szempontodból teljesen mindegy. Mi az elejétől kezdve tisztáztuk, kinek milyen az értékrendje, mit gondol a jövőjéről nagy vonalakban, mik az egyéni céljai, hol és hogyan szeretne élni. Világos volt, hogy mindketten házasságpártiak vagyunk, nem önmagában a házasság a cél, hanem úgy gondoltuk, ha valakivel működne a kapcsolat hosszútávon, képesnek és hajlandónak érezzük magunkat elköreleződni, házasság formájában tennénk ezt, mert mindketten így látjuk jónak. Azóta kiderült, hogy ezt egymásban találtuk meg, de ezt a legelején is tisztáztuk, mikor nem tudhattuk, mi lesz. Mert egyszerűen előkerült, mikor ismerkedtünk, beszélgettünk. A te helyzetedre vonatkoztatva az előttem szólók mindent leírtak. Szerintem el kell döntened, hogy elfogadod-e, hogy a párod nem akar házasságot és gyereket (mert egyértelműen nem akar és ezt te is tudod) vagy nem és továbblépsz. Azt is gondold át, miért akarod mindezeket. Az, hogy mások is ezt csinálják és x éves vagy, nem jó indok. Azt ugye tudod, hogy a házasság és a gyerek születése nem a célszalag? Azzal nincs se kipipálva, se bebiztosígva semmi. Azután jön csak a java! Azt gondold át, valóban ezzel az emberrel akarod-e leélni az életedet.
2020. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha azt írom, hogy én 25 évesen mentem férjhez, akkor az rajtad segít? Ugye, hogy nem. Én is túl vagyok egy olyan kapcsolaton, ahol a pasi csak hitegetett és nem lehetetlen vele normálisan és komolyan beszélni a jövőbeli terveinkről, vagyis, hogy én feleség és anya szeretnék lenni. A kor csak egy szám egyébként, meg lehet házasodni és lehet gyereket szülni 40 évesen is, de ha azt érzed, hogy nem haladsz a kapcsolatodban, ideje tovább lépni.
2020. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
29 vagyok, nem mentem meg férjhez. Jelenleg van egy párom, akivel úgy érzem, működhet a dolog, de még csak 5 hónapja vagyunk együtt. De elmondtam neki, hogy nekem a házasság fontos, gyerek meg lehetőleg csak házasságban, és egy-másfél év után szeretnék lanykérést, ha minden rendben köztünk. Úgy tűnik, ezt megértette és ő is reálisnak érzi. Két évig hajlandó lennék várni amúgy, ha annyi idő alatt nem történik semmi, akkor komolyan elbeszelgetnék vele újra, hogy akkor mit is szeretne.
2020. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék gyermeket és házasságot, mert nagyon vágyom már rá! Az egzisztenciám is megengedi, hogy vállaljak gyermeket, és biztonságban nevelhessem. Részemről érzelmileg is készen állok az anyaságra. Mivel elvált, gyerekes, ezért az elején ezzel kezdtem, hogy rákérdeztem: házasságot és még gyermeket szeretne-e. Akkor azt mondta, "ja" meg " majd igen, ha úgy állunk ". Szerinte egy oltári parasztság volt rákérdezni, mert olyan, mintha nyomulnék. Szerintem meg nem, mert nyilván azért kérdeztem, mivel túl van ezeken, szándékában áll e még ilyen. Mert ha nem, bele sem kezdtem volna.
2020. febr. 23. 19:59
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted is oltári parasztság megbeszélni a pároddal, hogy mik a hosszú távú terveitek?

A lánykérés és a házasság nem egy kegy a férfi részéről a nő felé, és végképp nem egyedül az ő döntése. Így eleve baromság nyomulásról beszélni. Igenis az elején tisztázni kell, hogy a fontos kérdésekben mennyire passzoltok össze. Főleg a gyerekvállalást! Mindent meghatároz, a karriered, hány szobás lakás kell, mennyi jövedelemre van szükség, stb. Kompromisszum pedig nincs. Nincs olyan, hogy kedden, szerdán, csütörtökön van gyerek, a hét többi napján nincs.


Őszintén: milyen a kapcsolata a gyerekével? Hány éves? Hogy viselkedik vele a láthatások alatt? Te vagy az első párja a válás után?


Sajnos, fogod még tapasztalni, hogy az egyik legnagyobb hülyeség, amit egy nő tehet, hogy a férfi se.ggét is fényesre nyalja. Ettől jobban megbecsülni nem fog. Viszont biztos lehet benne, hogy te annyira bele vagy zúgva, hogy bármit megtehet veled, úgyse hagyod el. Illetve a luxus kiszolgálás B kategóriásra fog csökkenni, ha gyerek lesz, és neki ez nincs ínyére.

2020. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ki van nyalva a feneke... 4 éve a felesége megismerkedett egy sráccal egy üzleti úton, és megléptek. Jövőre lesz a esküvőjük. Párom bele van ill. volt betegedve a gyerek miatt. A gyerek neki a legfontosabb , ezt nyomatékosította. Oda vissza vannak a lányával egymásért. Láthatás alatt is minden álma és vágya nézve van a gyereknek, párom nyalja falja. Én meg mintha olyankor nem léteznék.
2020. febr. 23. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!