Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt olyan köztetek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan köztetek, hogy a párotok azt mondta, hogy a házasság csak papír, de mégis egy idő után elvett titeket feleségül?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj.
2016. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés !
2016. aug. 12. 18:16
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben élőknél nem volt ilyen. Ahol mindketten akartak esküvőt, ott lett, ahol egyik sem, ott nem, ahol csak az egyik, ott szétmentek, mert nem egyeztek az igények. Itt a kulcs: nem egyeznek az elképzelések. Ráerőltetni a másikra semmit nem érdemes. Nem lesz jó vége.
2016. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Persze ez így korrekt, erőltetni semmit sem szabad.
2016. aug. 12. 18:23
 5/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem árt az ilyen dolgokat jó előre letisztázni, hogy senkinek ne legyen később kellemetlen meglepi. :)
2016. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%

Az én ismerőseim közt nem volt ilyen. Akik akartak házasodni, azok összeházasodtak 1-5 éven belül, akik nem azok mai napig nem házasok.

Ahol csak az egyik fél akart ott vagy szakítás volt mert nem passzolt a jövőképük, vagy a csaj beletörődött, hogy nem veszi el a pasija megalkudott. Már megbánta, hogy egyoldalúan csak ő feladta a saját vágyait. Szíve szerint szakítana, de fél hogy 30 felett nem talál mást, így együtt vannak.

Van olyan pár is akik 6 éve csak járogatnak, mindkettő szülőkkel él (26-27 évesek), de semmi komoly nincs tervben sem, még összeköltözés sem. Ennek az időhúzásnak nem tudom mi értelme, de az ő dolguk.

2016. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Mi együtt élünk 10 hónapja és tőlem szeretne családot is, erről minden nap beszélünk, amúgy tavaly találkoztunk. Sajnos a családjában nem túl sok jó példát látott a házasságra, így amikor 4 hónap együtt élés után erre rákérdeztem, a papírt mondta amihez azt is hozzátette, hogy szerinte nála ez változni fog. Idén voltunk esküvőn is, és nézegettünk neten menyasszonyi ruhákat is, nem bunkóskodik velem ilyen téren hála égnek. Októberben lesz egy éve, hogy összeköltöztünk, azt mondta van rá meglepetése, de nem mondja meg mi az. Talán eljegyzés?

Azt is mondtam hogy nekem ez fontos, így egy olyan kompromisszumot kötöttünk, hogy ha lesz gyerek házasság is.. nekem ez is megfelelő, és nem zavarna ha pocakos menyasszony lennék.. az hogy ehhez más mit szól nem érdekel.

2016. aug. 12. 18:51
 8/37 A kérdező kommentje:
Gyereket 2-3 éven belül tervezzük, mert még mind a kettőnknek van úgymond kötelessége ( nekem egy egyetemi képzés utolsó éve , neki szakvizsga)
2016. aug. 12. 18:53
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
10 hónap után az se házasodik, aki egyébként akar! Egy év, két, három év után is ritka!
2016. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
Azt ne mondjátok, hogy ti mind a nagy vallásos mesevilág miatt házasodtatok. Haha! Biztos volt valami oka a "de hát ez így kő lennie" helyett.
2016. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!