Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elveszett a gyűrűm a munkahely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett a gyűrűm a munkahelyemen mit csináljak? Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Reggel mikor öltöztem át a munkahelyemen megvolt a gyűrű emlékszem és mikor ebédeltem akkor tűnt fel hogy nincs rajtam, akartam szólni a főnöknek de ő akkor már nem volt ott. Én kerestem és 2 kollégám is segített keresni mindent át néztünk nem volt meg. Nem nagy rám alig jött le az ujjamrol csak ha erősen húztam akkor jött le😢

Nagyon szerettem ezt a gyűrűt, nagyon szép volt

Párom most éjszaka dolgozik még nem tudja hogy elveszett felek elmondani neki de tudom hogy úgysem szól érte semmit.


2020. márc. 6. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt mond el neki is, személyesen.
2020. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy letetted valahova. Szerintem otthon is fésülj át mindent. Ha a párod tudja, hogy fontos volt neked az a gyűrű, akkor meg dogja érteni, hogy nem szándékosan hagytad el, hanem véletlenül. Nem tehetsz róla, jól nézzetek át még egyszer mindent, több szem többet lát, asztal alatt is, iratok közt, mindenhol...
2020. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondd fel az eljegyzést.
2020. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

KErdezd meg a takaritonenit, nem talalta meg o a gyurudet. Nekem egyszer a fel pár fulbevalom veszett el a munkában /korhazban dolgozok, tok cuiki voltak a betegek mert meg ok is kerestek/, vegul kb. ket het mulva, mire mar uj fulbevalot is vettem, az egyik noverke talalta meg a mar elraktarozott dokumentacio kozott.


Szóval lehet hogy meg meglesz az, nezz at meg egyszer mindent, es kerdezd meg a takaritonenit.

2020. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz ebayen rendelni egy nagyon hasonlot? Eleg kellemetlen,h elvesztetted!!
2020. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Azért ez nem akkora tragedia, hogy világgá menj miatta. Írj köremail-t a munkahelyeden, vagy plakátold ki, hogy elveszett a gyűrűd. Hátha valaki megtalálta és ő meg azt keresi, hogy kié. Mondd el nyugodtan a párodnak. Egy elveszett tárgyat-meg ha fontos is-nem kell eltitkolni.
2020. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
nézd meg a szeretődnél, lehet hogy ott maradt.
2020. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!