Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindenkinek azt hangozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindenkinek azt hangoztattja, hogy elkövettem egy hibát a munkahelyemen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Még nem derült ki a hiba,de lehet lesznek következményei, nagyon megviselt,eléggé félek. A párom tisztában van mennyire bánt a dolog, mégis úton útfélen, minden rokonnak, a munkatársainak elmeséli és hangoztatja, kinevet előttük.Ugyan az a szakmánk,így kicsit úgy érzem rossz híremet kelti. Ti fiúk, csinálnátok ezt a barátnőtökkel?
2019. dec. 19. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok gyökér.
2019. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy úgy érzi, túlértékeled a dolgot, és feleslegesen félsz; mégis inkább a te érzéseidet kellene figyelembe vennie. Gúnyolódik rajtad, ez nagyon érzéketlen hozzáállás.
2019. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én csináltam hibát, (amit elmeséltem a páromnak) akkor inkább nyugtatott, hogy semmi baj se lesz, meg lesz oldva.


Ha azt csinálná, amit a te párod, akkor először kapna egy alapos fejmosást.

Ha folytatná, akkor elgondolkoznék hogy kiteszem a szűrét.


Oké, vicc meg minden, de ha a másikat ez bántja, akkor már nem vicces.

2019. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnám ezt olyannal, akit szeretek.
2019. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csinálom, elég undorító egy dolog.
2019. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést fel sem kellene tenned. Egyértelmű hogy nem alázom azt akit szeretek.
2019. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az, aki egyszer panaszkodott, hogy egy munkahelyen dolgozik a parjaval, es folyamatosan megalazza?


Ha te vagy, es meg mindig vele vagy, akkor edd meg amit foztel...:D


Ha nem, akkor sorry, nyilvan nem csinalnek ilyet, eleg nagy fax.

2019. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem dolgozunk egy helyen, azóta bocsánatot kért már,amikor mondtam neki,hogy rosszul esett...de nagyon nem tetszik a dolog így sem
2019. dec. 19. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem csak most csinálta ezt.

Ha sótlan lett a leves...

Szóval mindenhol nevet rajtad. A hátad mögött.

2019. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz dolog.

Azt élvezi, hogy parázol?

2019. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!