Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Swarowski gyűrűvel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swarowski gyűrűvel lehet eljegyezni? Egyáltalán hogy kell kiválasztani?

Figyelt kérdés
Régebben felvetődött, hogy acél gyűrű tetszene mindkettőnknek karikának és csináltatni szeretnénk majd. De megnéztem, acélból szép lánykérőt csináltatni nagyon drága. Tudom, hogy tetszenek a barátnőmnek a swarowskiban kapható ékszerek, gyűrűk, arra gondoltam ott választhatnék valami szépet. Viszont, ha nem ugyanabból van a lánykérő mint a karika az csúnya?
2010. júl. 24. 23:32
 1/5 anonim válasza:
18%

Szia. Az nem bak van egy nagyon ó oldal és most 70%kal olcsobb minden biztos megjönnek a gyürük nekem is megjött.

www.ekszershop.eu

2010. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

basszus...nem semmi!!Mázlista a csajod!!Azért a Swarowski sem olcsó és nem is gagyi!!Én is elfogadnám!:P

És drukkolok!!Legyetek nagyon boldogok!!Szeressétek egymást!:)

2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a kiválasztást a lányra bíznám, valahol a bolt körül is megkérheted, vagy ott helyben is. Vagy valami jelképessel megkérni, és együtt elmentek csináltatni akár már a karikagyűrűt, akár a jegygyűrűt.
2010. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én ehez csak annyit fűznék hozzá, hogy: igen, valóban szép a swarovski, de nekem például amit a páromtól kaptam fülbevalót, potyognak belőle a kövek mert valami gagyi technokollal vannak beleragasztva úgyhogy gondold át.. ja és ráadásul bevittem javíttatni, persze egyből kimagyarázták hogy miért nem fogják garanciálisan megcsinálni.

ennyit a swarovskiról.

19/L

2010. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogos, egyetértek az utolsó válaszolóval. Nekem Swarovski gyűrűvel kérte meg a párom anno a kezemet, fél év után elzöldült, és kipotyogtak a kövek. Akkor kicserélték, a mostanira jobban vigyázok, egy héten max. egyszer veszem fel, de más kezd zöldülni ez is.

A barátnőm ugyanígy járt. Szóval én azt tanácsolom, ne vegyél. Nekem most a férjem felajánlotta, hogy az egy éves házassági évfordulónkra kapok helyette egy szép arany gyűrűt.

2010. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!