Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok, nektek h kérék meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek h kérék meg a kezeteket a férjetek, vőlegényetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom meglepett és hosszú hétvégével az egyik Balaton közeli kastélyszállóban.

Elmondása szerint az egyik tihanyi étterem különleges asztalát foglalta le a célra, ahol nagyon szépen látni a naplementét. A kezemet a vacsi alatt akarta megkérni ( a gyűrű rejtve lett volna és én találtam volna meg, de a részleteket nem mesélte el ). Azonban mivel jól ismer, tudta, hogy nagyon izgulós vagyok, és ha sokan figyelnek rám könnyen zavarba jövök. A lánykéréssel nem várta meg a vacsit, hanem megkért még a kastélyban, a vacsi előtt. :)

El kell mondjam, nagyon jól tette, ugyanis szerintem az étteremben helyben elájultam volna az izgatottságtól..

2010. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs, az első mondatban "és" helyett egy hosszú hétvégét akartam írni :)
2010. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtünk otthon az ágyban, és megkérdezte: leszel a feleségem? én: igen. 7 hónap "járás" után házasodtunk össze. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást, második babánkat várjuk. Összvissz 3 éve vagyunk együtt.
2010. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Utolsónak!

Hány éves vagy? (csak kíváncsi vagyok)

2010. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondta, h. elvisz kocsival a kedvenc helyére, itt Pesten.

Sötét volt, elvitt, de én nem akartam kiszállni, mert nagyon hideg tél volt. És akkor így a kocsiban kérdezte meg. És én mondtam, hogy: igen. Ő pedig az ülésről felugrott örömében, és ordított egyet, hogy: hallelujaaaaaaaa! Amúgy nem szokott ilyet soha, sem ordítani, sem ezt... Abból tudtam, hogy mennyire szeret.


:-)))))))))))))))))

2010. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:37 vagyok

27 és fél voltam, mikor megismerkedtünk, 28, mikor az esküvő volt, most pedig 30 és fél éves vagyok.

2010. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi 8 honapja voltunk egyutt es egy falunapon zuhogo esoben( azert megtartottak a bulit a falunapon es tancoltak az utcabalon, az eso ellenere is) a templom kertjeben fel terdre ereszkedve tette fel a kerdest skezeben tartva a kerogyurut,2 evtre a megismerkedesunkre most agusztusban lesz az eskuvonk.

28 evesek vagyunk mindketten

2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Wellness hétvégre utaztunk el,a szobánkban a sarokkádban pezsgőzés közben kérte meg a kezem,a köntöse zsebében volt a gyűrű:)Ez 3 éve volt, azóta van egy 1,5 éves fiunk.
2010. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 -Pimpike- ***** válasza:
Levélben.1.5 éve jártunk amikor kiment külföldre dolgozni 6 hónapra és az egyik levélben kérte meg a kezemet gyűrűvel jött haza.
2010. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Horvátországban nyaraltunk. Vacsoráztunk egyet egy nagyon romantikus tengerparti étterembe, és utána a parton sétálva egyszer csak megkérte a kezemet. Bár engem még nem feleségnek kért, mert 19 voltam, hanem menyasszonynak. Az esküvővel még vártunk 4 évet. De akkor már 3 éve jártunk.
2010. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!