Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti igent mondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti igent mondanátok a barátotoknak így?

Figyelt kérdés

9-10 hónap járás után úgy hogy sem intim kapcsolat, se együtt éles nem volt? Napi szinten randik voltak.

N/28 F/34.


2020. máj. 13. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem és ennek több oka is van.

Maga az a pár hónap kevés nekem ehhez több idő kellene és főleg úgy, hogy együtt sem laktok. Enélkül nem lehet, hiszen az teljesen más, mint a napi szinten találkozgattok dolog. Na meg ugye szex nélkül sem. Nem azt mondom, hogy ez a legfontosabb, de nem is elhanyagolható tényező. Amennyiben ebben nem egyeztek, eltérőek az igények, vágyak akkor az elég nagy pofára esés lesz utólag.

2020. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Az előttem válaszolók már mindent leírtak, miért nem.
2020. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt többen megfogalmazták jogosan a kérdést, hogy mi van, ha házasság után derülnek ki negatív dolgok,amiket nehezen lehet leküzdeni? Nekem volt olyan párom,akinél az ágyban derült ki, hogy nem áll fel neki. Pár hónapig próbálkoztunk még aztán ő szakított emiatt. De más elviselhetetlen tulajdonságok jöhetnek felszínre, amit együtt nem biztos hogy toleráltok hosszú távon. Én azért ezt a helyedben nagyon átgondolnám.
2020. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Azért ebben nem lenne probléma, csókolózunk és nos a libidóval nincs baj az tuti... csak az önuralma és a vallás ami miatt úgy dönt hogy nem fog engedni a vágyának házasság előtt.

Tudom hogy együtt élessel lehet csak megismerni valakit.

2020. máj. 13. 17:12
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Én például egy ilyen pasira vágyok.
2020. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Na nem.
2020. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha hasonló természetetek van, ugyanazok az értékrendek, együtt is vagytok már egy ideje akkor nem lesznek nagy problémák. Vagy ha mégis akkor úgyis együtt fogjátok remélhetőleg megoldani.


Nekem volt egy barátnőm aki vallásos volt és akit megismert szintén az volt. Lassan 10 éve házasok, született már két gyerekük. Arról persze nem vagyok teljesen meggyőződve hogy nem vártak azzal a házasságig, de nem éltek előtte együtt az biztos. :D


Ha meg esetleg mégsem jön össze akkor meg maximum elváltok aztán kész. Manapság már nem ciki elváltnak lenni, nagyon sokan indulnak így újra a társkeresésnek.

2020. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

Azt írod, hogy te már nem vagy szűz, vagyis nem vagy annyira vallásos, mint a pasi. Márcsak ez is alapjába véve egy nagy kompromisszum lesz a részetekről. Aztán ott lesz az együttélés, úgy, hogy nem is ismeretik egymást.

A szex meg külön kategória, lehet 2 mpig sem bírja, de az is lehet, hogy a szadomazora bukik. Mivel még szűz, ezért szerintem nem teljesen kiforrt a személyisége, nem tudja mit akar/mit szeret. Részedről ez egy nagyon nagy vakmerőség lenne így belemenni a házasságba. Számíthatsz bármire legyen az negatív vagy pozitív. Napi pár óra randi meg egyáltalán nem adja át az együttéléssel való emberismeretet. Ha annyira nem akar szexelni de házasodni meg igen, legalább annyit kérj tőle, hogy költözzetek össze pár hónapra (együttélés alatt sem muszáj szexelni).

Amúgy amit csinálsz, az mindenféle párkapcsolati normával szembemegy. Ugye a standard a pár hónapos rózsaszín köd, együttélés 1-2 évig majd eljegyzés. Mire ezek a normális kapcsolatok eljutnak az eljegyzésig, elszáll a köd, megszokják egymást és átélnek egy csomó hétköznapi dolgot. Te meg a full rózsaszín ködben mondasz majd igent. Azt sem tudod, hogy pl ha menstruálsz és görcsölsz, akkor ő apolna téged vagy leszarna? Vagy ha éppen szar napod van akkor hogy vígasztalna meg? Ha összeveszel egy családtagoddal és sírsz, akkor mit tenne? A tieteket inkább tinikapcsolatnak nevezném, ahol jó passzban találkoztok, kampányidőszakban, de a másik rossz tulajdonságait meg nem ismerve ugortok bele egy házasságba. De a tinik inkább becsúszott terhesség miatt szoktak, úgyhogy még ők is előrébb vannak a szexxel, mint ti.

2020. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán igent mondanék, de az esküvővel várnék. Az eljegyzés még nem kötelez semmire. Ha igent is mondanék, eljegyzés után szeretnék együtt élni 1-2 évet a vőlegénnyel, mielőtt házasságra adjuk a fejünket. De csak úgy, hogy eljegyzés aztán eskóvé és aztán összeköltözés, na az úgy nálam nem működne.
2020. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Pff, tipikus vallásos. Esküvőig várnia kell a szexszel, és emiatt akar túl korán házasodni. Sajnos túl sok ilyen történetet ismerek és a rossz hír, hogy ugyanezek az emberek nem is válnak vallás miatt. Ekkora döntést ilyen kevés információ alapján meghozni szerintem felelőtlenség.
2020. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!