Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 18 évesen igent mondanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen igent mondanátok, ha megkérné a barátotok a kezeteket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 09:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

Én nem valószínű.... Fiatalnak érezném magam hozzá.


Egyetlen párról tudok, akik kisgyerek koruk óta barátok voltak, elválaszthatatlanok. Fősuli után volt az esküvőjük, azóta is boldogan élnek, már a kisfiukkal együtt. Házasok több, mint tíz éve.

De én úgy veszem észre, hogy ez a példa egy nagyon ritka és végtelenül szerencsés eset :)

Hány éves a "vőlegény-jelölt"? Mióta vagytok együtt???

2014. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
nem.
2014. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2014. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nagyon korai.
2014. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Először továbbtanulnék,aztán munkakeresés közben összeköltözés és utána szerintem nyugodtan bele lehet vágni,ha még együtt vagytok.:)
2014. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon, nagyon korai. Még abban az esetben se mennék ilyenbe bele, ha többéves kapcsolat van, és szilárd alapokon nyugszik. Mivel eddig te gyerek voltál (jogilag mindenképp), ezért én a helyedben most, hogy nagykorú lettél, összeköltöznék a pasival(ez is rettentő nagy lépés, de nincs jogkövetkezménye, nem kell mindent azonnal közösre tenni tulajdonjogilag, az összeköltözéshez meg bőven elég egy albérleti kecó), aztán ha a szürke hétköznapok éveken át működnek(és közben már nem 18 leszel, amikor még brutál korai ilyen markáns, hatalmas döntéseket meghozni), hanem mondjuk 25,26 vagy 27, akkor házasodnék.


Megjegyzem, én 32 vagyok, és még nem vagyok nős. Sőt, az igazit se találtam meg.

2014. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem. 25 is korai volt, és tévedés, hiába voltunk együtt 4.5 éve. Ez nem játék, bármennyire is menő 18 évesen menyasszonynak lenni. De mindenki úgy szúrja el az életét, ahogy akarja. Saját felelőssége.
2014. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem, az eszemre hallgatnék, bár azzal számolni kell, lehet, hogy többé már nem lehet élni az adott lehetőséggel... (Más kérdés, hogy lehet, hogy ha nem él meg a kapcsolat (részben) emiatt pár plusz évet, akkor nem is érdemes...)


Nagyon egyén- és helyzetfüggő. Az ész érvek ellenére érdemes alaposan átgondolni / átbeszélni.

2014. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2014. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Ahogy a többiek is írták, ez még nagyon korai, hiába hiszed esetleg azt, hogy ő életed szerelme és örökre együtt maradtok, jó eséllyel négy-öt éven belül válás lesz a vége. Várjatok még a házassággal legalább ennyit, közben tanuljatok tovább, keressetek munkát és költözzetek össze, a különbség csak egy darab papír, viszont ha kiderül, hogy mégsem működik hosszabb távon a kapcsolatotok, egy csomó problémától megkímélitek magatokat.
2014. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!