Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti igent mondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti igent mondanátok a barátotoknak így?

Figyelt kérdés

9-10 hónap járás után úgy hogy sem intim kapcsolat, se együtt éles nem volt? Napi szinten randik voltak.

N/28 F/34.


2020. máj. 13. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez nekem kevés infó.

Semmi bajom nincs azzal, ha vár a házasságig, ezzel én is egyet tudok érteni és együttélni sem fogok senkivel házasság előtt. Viszont 9-10 hónap kevés általában (akkor nem lenne az, ha már korábban ismertétek volna jobban egymást, de nekem ebből az jön le, hogy nem). Attól függ, hogy milyen köztetek a kommunikáció, mennyire töltötök együtt minőségi időt, mennyire tudtátok őszintén megbeszélni, hogy ki hogyan képzeli el a jövőjét. Meg volt-e olyan szituáció, ami kapcsán együtt kellett valamit megoldani vagy amiből kitűnt, hogy milyen ember, hogy viselkedik a környezetével, családjával.

2020. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy:(

Mi van, ha kiderül, hogy konstans béna az ágyban? Akkor leéled vele így az életedet? VAgy rohansz válni?

Jobbat nem találsz???

2020. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!