Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok meg a barátotoknak aki külföldön dolgozik hogy nincs pénzetek kimenni hozzá? 21/l

Figyelt kérdés
Egy hónapja ment ki Ausztriába egyszer már voltam nála egy hetet de rájöttem h nagyon drága az utazás. Soha nem dolgoztam még, egy éve nyáron végeztem el egy csecsemő és kisgyermeknevelői képzést de azóta se tudtam elhelyezkedni. Csak maradék zseppénzem van és abból gazdálkodok de nagyon fogy az ilyen utazásoknál.nemsokára jön haza és azt akarja h kimenjek megint de nincs pénzem. Hogy mondjam meg neki?
2014. aug. 30. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
telefonba mond...ugy konnyebb.
2014. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb így. Nem kell túlkomplikálni.
2014. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy igazi kapcsolat ha ezen kell gondolkoznod, hogy hogyan mondhatnád meg azt, hogy nincs rá pénzed...

20/L

2014. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlkomplikálni, így egyenesen mondd meg neki, mi a szitu, ez van, és sok sikert az álláskereséshez, ne ragaszkodj a szakmához, úgy talán nagyobb eséllyel találsz valamit.
2014. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Micsoda komoly problémák
2014. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs drágám, de tudod, még nem találtam munkát, most nincs pénzem kimenni, nagyon sajnálom...


Mi olyan nehéz ebben?

2014. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
menj el dolgozni és lesz pénzed
2014. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok az értelmes kapcsolatotokhoz! Ha ilyen szinten van a kommunikációs képességed, nem csoda, hogy munkát sem találsz...
2014. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:Igen elég sok problémám van a kommunikációval ebben igazad van de én ilyen vagyok és nehéz változtatnom.
2014. aug. 30. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd a tapasztalatok megedzenek, de akár magad is kereshetsz megoldást, hogy jobban tudj kommunikálni. Egyébként hidd el, nem vagy ezzel egyedül. Nagyon sokan vannak ilyen gondban, de engem nem lep meg, rohanunk, megy a harc a megélhetésért, manapság egy diploma kb. olyan elvárás lett, mint régen egy érettségi volt, rengeteg dolog változott, nem nagyon van időnk, türelmünk leülni beszélgetni. Az internet egyfelől jó dolog, mert közelebb hozza a távoli dolgokat, távol élő embereket, ugyanakkor elszigeteltté is tesz, ha valaki nem figyel.
2014. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!