Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, adtatok tippeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adtatok tippeket a barátotoknak hogy milyen gyűrűt szeretnétek? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok és szeretném majd a barátom tudtára adni hogy mi az elképzelésem de nem szeretném elrontani a meglepetést. Hogyan lehet ezt megoldani?
2020. máj. 14. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem adtam. Viseltem gyűrűt alapvetően is, csak olcsó ezüstöt. Egyszerű, egyköves darabokat. A férjem ezekből választott ki egyet, vitte el méretnek és keresett valami hasonlót fehérarany-gyémánt kivitelben. Gondolta a klasszikus formával nem lőhet mellé, és milyen igaza volt.
2020. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
65%

Hát, szerintem halál kellemetlen, amikor egy nő konkrétan megmondja hogy a fiú mikor és mivel kérje meg a kezét, meg az efféle "én nem kerülgetem a forró kását" típusú lányok, és kidöngölik a srácból a lánykérést, meg a gyűrűt, és kb linkelik hogy milyet akarnak.Most nem spec rád értem, de annyi ilyet olvastam itt a topicban, hogy most ez ebvillant-bocsánat.

Mi amikor nagy ritkán beszélgettünk róla, azt mondtam, hogy igazából egy hagymakarikával is megkérheted a kezem, de gyűrű sem kell, nem ettől szeretnélek jobban. De ha már választhatnék, akkor semmi feltűnő, pici, egyszerű elegáns, nagyon tipikus kinézetű. Semmi hulahopp karikákkal teletűzdelt heregolyó gyűrű.

Ő kérdezett rá, vagyis inkább utalgatott, bár igazából, ismer annyira, hogy tudta, milyennek örülnék igazán.

2020. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Voltak előtte is gyűrűim, bizsu vagy rendes és volt mikor randin rajtam volt, akkor elmondtam hogy pl szeretem ha minimalista stb.

Meg volt mikor egyszer feljött instán egy hirdetés egy ékszerüzlettől, csak kíváncsiságból megnéztem mit töltöttek fel és ott is volt amire mondtam, hogy “nézd ez szerinted milyen? Szerinted illene hozzám?”

Szerintem ő már ekkor vette a lapot, aztán a méretet már viccesebb volt.

2020. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretném lenyomni a torkán a lánykérést, de szeretnék legalább nagyjából olyat amilyet elképzelek. Rózsa arany és gyémánt, "princess" vágású. Nem szeretnék sárga vagy fehér aranyat, inkább abban vagyok válogatósabb.

Azért sem szeretném ha tudná hogy én tudom a terveit

2020. máj. 14. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
"Véletlenül" bekapcsolva maradt a gépem. :)
2020. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire konkrétak az elképzeléseid, jobb ha bemész vele az ékszerboltba és együtt kiválasztjátok. Így igaz lőttek a meglepetésnek és a romantikának, de a gyűrűd legalább olyan lesz, amilyet elképzeltél. Mondjuk nekem édesmindegy volt, milyen gyűrűvel kéri meg a kezem, a pillanat volt a lényeg.
2020. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én az a "nem kerülgetem a forró kását" típusú lány vagyok, én kerek perec küldtem neki linkeket, hogy mik tetszenek, egy hasonlót választott. Minthogy nem hordtam soha semmiféle gyűrűt, nem nagyon lett volna támpontja enélkül, a méretet se tudta betippelni, utólag mentünk az ujjamra igazíttatni. Nem volt titok, hogy mit tervez, szóval ebből a szempontból nem rontotta el a meglepetés-faktort a dolog, ennek ellenére is romantikus volt a lánykérés és meglepetés is, hiszen az időzítés és helyszín és úgy általában a körítés nyilván ismeretlen volt számomra.
2020. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Mikor már együtt voltunk egy ideje és tudtuk, hogy majd szeretnénk összeházosdni néha megálltunk élszerboltok előtt, ahol megbeszéltük hogy nekem melyik tetszik, ő mit gondol... Jóval a lánykérés előtt, szóval azt nem rontotta el.
2020. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nem hordtam soha gyűrűket meg ékszereket ezért tudtam, hogy fogalma sincs milyen stílusú gyűrű tetszene,ezért mikor beszélgettünk arról, hogy tovább léphetnénk a kapcsolatban mutattam neki pár gyűrűt, ami tetszett, így könnyen talált hasonlót mire megkérte a kezem. Nem rontott semmit a meglepetésen mert ettől függetlenül fogalmam se volt mikor fogja megkérni a kezem.
2020. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Eljegyzéskor kaptam egy gyűrűt amit választott. Nem különösebben volt a stílusom,de nem volt csúnya, Hozzáteszem nem is sokáig hordtam. A karikagyűrűket meg már én választottam. Az a lényeg, jó esetben azt hordod. A Másik csak frászbukos mutogatásra jó. Meg a férfinak időnyerésre.
2020. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!