Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, adtatok tippeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adtatok tippeket a barátotoknak hogy milyen gyűrűt szeretnétek? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok és szeretném majd a barátom tudtára adni hogy mi az elképzelésem de nem szeretném elrontani a meglepetést. Hogyan lehet ezt megoldani?
2020. máj. 14. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem tudom. Nekem azt az élményt mint amikor megkért és azt a meglepetést semmilyen gyűrűvel nem tudta volna pótolni.

Nyilván nem vagyunk egyformák na.

Azt tudom tanácsolni hogy beszélgetés közben ejts el neki információkat. Én se hordok semmilyen ékszert. Egyedül fülbevalóm van de azt is tőle kaptam.

De nálunk még jóval a lánykérés előtt valahogy szóba került és akkor pl mondtam neki hogy ha egyszer mi összeházasodunk nekem nem kell arany gyűrű mert utálom az aranyat.

Építsd bele a beszélgetésbe valahogy.

2020. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor valami film vagy más kapcsán eljegyzés volt a téma, akkor megmondtam neki, hogyha majd "eljön az idő", akkor nem szeretnék kövesgyűrűt. Elég, ha ketten kiválasztjuk a karikagyűrűket. Azt mondta erre, hogy kb. én vagyok az egyetlen nő, aki ezt mondja. Nem tudom, szerintem azért nem... Remélem vette a lapot és komolyan veszi. Úgy érzem, hogy ezt el kell mondanom, miért költse a pénzt olyanra, amit úgysem szeretnék? A környezete úgyis telebeszélné a fejét, hogy "kövesgyűrű kell", ezért jobb ha tisztázzuk, hogy én nem szeretnék.
2020. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hordok ékszert, mert a bizsutól már elegem van, így sejtettem, hogy nem ismeri ilyen téren az ízlésemet. Fura leszek, de én egy ásványkövet jobban preferálok ezüst fogazatban, mint gyémántot, mert számomra sokkal különlegesebb. Ezért küldtem neki pár képet az elgondolásomról az Ő kérésére
2020. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett végül? Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak más elképzelésekkel. Azt tudja, hogy nagyon nehéz eltalálni az ízlésemet, mert már sokszor tapasztalta más ügyben. Én sajnos ilyen vagyok. Úgyhogy elejét venném annak, hogy megbántsam azzal, hogy amit kapok nem olyan lesz ami tetszik. Én például mindig szeretném majd hordani mert nagyon tetszenek a köves gyűrűk, de csak pár típus. Szerintem ebben az esetben indokolt küldenem mondjuk két képet, hogy ha esetleg szeretne valamikor venni akkor ilyen vagy ilyen tetszene. De abszolút nem akarnám, hogy célzásnak vegye, hogy ezt most kell vagy ilyesmi...🤔
2021. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!