Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem lép ha végig figyel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép ha végig figyel?

Figyelt kérdés

Sokáig egy baráti társaságban voltam egy fiúval, ott is ismertük meg egymást. A társaságon belül mi ketten aztán egy kicsit jobb viszonyba kerültünk, ő kezdemenyezett és aztán így külön ketten is tök jó viszonyba kerültünk. Kb. 3 évig volt erős baráti kapcsink. Utána egymásnak mentünk, beszólogattunk mindenféle sértő dolgot, és elmúlt a baráti érzés. Ő is akart békülni, de én csak egy kicsivel később, viszont akkor tőle a bnőmön keresztül nem kaptam értelmes választ, lígy borítékoltam h lek.akil. Na most egy közös barátunknak szülinapja volt, végre kimozdultam, kiöltöztem, elegáns smink,konty. És azt vettem észre, h a bulin figyelgetett, akárhányszor ránéztem, mindig engem nézett, viszont soha nem jött oda.Akkor ő most hogyan viszonyul hozzám, vonzódik de utál vagy mi?



19/L



2020. máj. 23. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs teljesen túl rajtad. Aztán hogy túl akar csak még nem tudta elengedni a dolgot vagy igazából szeretné ha még lenne köztetek valami csak akkor fog kiderülni ha nem a barátnőddel üzengettek hanem valamelyikőtök odamegy a másikhoz és elmondja, hogy hiányzik számára az a kapcsolat ami volt.


Ne legyetek már mind a ketten élhetetlenek, ha ő nem mer vagy akar nyitni akkor legyél te az aki lép. Mit veszíthetsz?

2020. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. De tényleg.
2020. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A vonzalom és a barátság nem egy és ugyanaz. Azért a fogalmakat tudjuk már.


Ő ki akart békülni, te nem még akkor ezért lepattant. Én sem próbálkoznék utána újra a helyében. Meg volt a lehetőséged arra hogy kibékülj vele, és egyébként neked sem törik be a fejed, hogyha te mész oda hozzá.

2020. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj oda te és személyesen ketten beszéljétek meg a helyzetet meg azt, hogy mit is szeretnétek.
2020. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ménkűt keres ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriában? Nagyon gyerekes, amit csináltok, s egyáltalán ahogy megélitek az egészet.
2020. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ennek mi köze az eljegyzéshez?
2020. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én ezt eredetileg a szexualitás csoportba írtam, valaki átrakta ide
2020. máj. 24. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert ez nem szexuális téma, hanem tini párkapcsolat az agyi szinted alapján, de a korodra való tekintettel ide rakták a moderátorok.
2020. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan kedves vagy, utolsó válaszoló🤣
2020. máj. 24. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak őszinte. ;)
2020. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!