Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék olyan férjezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férjezett nőt, aki vágyna egy normális szeretői viszonyra, mert a férje nem figyel oda rá?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik tárkeresőn, a facebookon és itt is.
2019. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez elég diszkrét téma, szóval nem igen szokták kiírni, hogy xy keres valakit, akivel bizonyos rendszerességgel a szexen kívül lenne kedve más programot is csinálni, ide oda jönni.
2019. nov. 15. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért fontos, hogy legyen férje? Izgalmasabb?
2019. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Férj mellett nem lesz idő/lehetőség ide-oda járkálni. Max. szexkapcsolatot fogsz tudni kialakítani.
2019. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szeretői viszonynak épp a szexkapcsolat a lényege.
2019. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Viszony.hu

Pont házas embereknek van kitalalva

2019. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó választás (bár nem vagyok félrelépés párti) egy férjezett nő. Ha független előbb-utóbb fennállna az,hogy a nő érzelmileg kötődni fog és többet szeretne. Igy viszont ha a házassága minden egyéb szempontból rendben van, csak a szex hiányzik, működhet a dolog, mindkét fél részéről egyforma szándékkal.

Bár szerintem kevés férjezett nő az aki hirdetési oldalon keresne erre partnert, még ha erről szól is az oldal.

Szerintem itt is lehet találni, sőt, az anonimitás miatt itt még könnyebben ismerkedik aki ilyen kapcsolatot keres.

2019. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Csak férjezett nőket szedtem itt fel. És a badoon, twoo-n, stb sorra derül ki a nőkről, hogy férjük vagy élettársuk van. De ez így van jól, velük lehet diszkrét szexkapcsolatot fenntartani.
2019. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt is lehet. Találtam egyet, képcsere volt, de bevallottam neki, hogy nem maszturbálok, és ez számára elfogadhatatlan volt. Nem értem, mi köze hozzá, mit csinálok, én hülye meg minek hirdettem, így jártam. Marad az álmodozás tovább.
2019. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, szerintem ne zavarjon,hogy erről lemaradtál. Semmi jelentősége nincs, szerintem csak indok volt.
2019. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!