Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elvegyem a barátnőmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvegyem a barátnőmet, ha tudom, hogy szeret, de nem passzol hozzám?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Én egy zárkózottabb, töprengő alkat vagyok, szeretek elmélkedni az élet dolgain, miért vagyunk itt, merre tartunk - aki hasonló beállítottságú, érti ezt. A párom nagyon extrovertált, okos nő, jó a szakmájában, viszont a mindennapi problémákon, hülyülésen túlmenően ha próbálok vele beszélni ilyesmikről, akkor látom, hogy nem foglalkoztatja, rosszabb esetben azt hiszi, boldogtalan vagyok vele és azért jutnak eszembe ilyesmik :). Ha próbálok vele pl. komolyabb filmeket nézni, nem látja át a mélységét, leragad a szórakoztató elemeknél, unalmasnak találja. Imád sokat beszélni a semmiről.

Tudom viszont, hogy szeret, és én is őt, de nem vagyok abban biztos, hogy részemről ez nem-e már csak a megszokás miatt van. Ő már célozgat arra, hogy szeretné, hogy elvegyem.

Egy házas barátomnak elmondtam mindezt, azt mondta, nem szabad a tökéletesre várni, mert az nem jön el. Meg kell elégedni az "elég jóval", és csiszolódni egymáshoz.



#szerelem #eljgyzés
2020. jún. 22. 05:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is igaza van a baràtodnak! Ő egy igaz mondò igaz baràt! Szerintem egy otthoni ünnepi vacsi mellett meg is kèrheted! Soha nem az a fontos hogy ki milyen! Ha nem igaz szìvből szeressètek egymàst! Olyan nincs hogy "JOBB, TÖKÈLETESEBB, OLYAN MINT "ÈN"! ha nem olyan mint te ès a baràtnőd! ☺ Ha màr eljegyezted sok boldogsàgot kívànok.
2020. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd el, márpedig azért ne, mert már csak megszokásból vagy vele. Ha szeretnéd, biztos lennél az érzéseidben. Az viszont elég ronda dolog részedről, hogy mellette várod a "tökéletest", és azon agyalsz, beérjed-e vele. Ha ismerné ezt az arcodat, nem hiszem, hogy célozgatna a házasságra.
2020. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rá fogsz unni az ostoba barátnődre. Inkább ne erőltesd.
2020. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!