Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titket zavar, ha a lányon a fehérnemű alsónak és felsőnek nem passzol a színe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez legyen a legnagyobb hibád :)

egyáltalán nem baj

2010. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémád van, melltartót ne vegyél. ;) imádom a rakétamellű lányokat, akin nincs melltartó...
2010. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom, engem zavar... persze nem torodom vele ha mar odaig jutottam, de az jut rola eszembe, hogy csak addig igenyes, meg ad magara amig "latjak", szoval mas van a kirakatban mint a valosag. Szerintem egy igenyes rendszereto lany nem csak ott ugyel az osszhangra ami latszik, ez kb olyan mint hogy takaritunk e az agy mogott/szonyeg alatt...
2010. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zavar.

Nem szép. Akkor meg miért veszed fel? Ha nincs egyforma, inkább valamelyiket hagyd ki.

2010. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha vékonyabb anyagu fekete felsőben van és fehér nadrágban, vagy pont fordítva? Én, személy szerint ízléstelennek tartom, ha átüt egy fekete felsőn egy fehér melltartó vagy egy fehér nadrágon egy fekete bugyi....tehát inkább a ruhához passzoljanak a fehérneműk.:) De ez csak az én véleményem
2010. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a felsőruhához passzolnak a fehérneműk, az rendben van - amíg föl vagy öltözve.

De akkor, ha már levetkőztél, villámgyorsasággal kerüljön le legalább az egyik (lehetőleg úgy, hogy a fiú ne is lássa), különben igen ronda.

2010. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!