Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérte meg a kezed a párod?

Figyelt kérdés
Már 5 éve együtt vagyunk, de még mindig nem kérte meg a kezem, tudja hogy én vágyom rá, beszéltünk már erről nagyon sokszor, de mindig csak annyit mond, hogy majd egyszer eljön az ideje...

2020. júl. 1. 15:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

1 hét múlva kijelentette, hogy én leszek a felesége, senki más.

4 év múlva házasodtunk össze.

2020. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

3 db volt:

Első 2 év, második 1év, harmadik 1,5 hónap. Aztán férjhez mentem.

2020. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Igazából első-második randin, kijelentette, hogy én leszek a felesége, és ezt én is tudtam. De 5 év után kérte meg a kezem.

25/N és 25/F

2020. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem öt és fél év után. Mi aránylag korán, a huszas éveink elején jöttünk össze, úgyhogy nem volt igazán sietős egyikünknek sem. Azt megbeszéltük, hogy hány gyereket szeretnénk, meg hogy tényleg szeretnénk összeházasodni. Illetve a házasság után sem változott semmi, gyerekeket még nem szeretnénk néhány évig.
2020. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Nyolc ev utan en parancsoltam ra. De szo szerint ket tanu es csak papirmunka volt utana ebeddel negyesben. Gyakorlati okokbol kellett a papir, egyebkent meg onnantol hazassag, hogy egyutt vettunk paplant.
2020. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

"Igazából első-második randin, kijelentette, hogy én leszek a felesége, és ezt én is tudtam."


Ennyire számít a "belső". :)

2020. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
Szerencsére 10 év után se gondolkozik ilyen baromságon. :) Mindig kellően stabil volt a kapcsolatunk ahhoz, hogy soha ne érezzük semmilyen megerősítés szükségét.
2020. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
2 év után. Az első hónaptól kezdve együtt éltünk, szóval addigra már kiderült bőven, hogy mire számíthatunk egymástól. Rá következő évre meg is történt az esküvő. Amúgy mi az első randin megbeszéltük a távlati terveinket, ha ebben nem lett volna egyetértés, nyilván nem lépünk tovább egy magasabb szintre.
2020. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
+ gondolat a #8 válaszomhoz: mit jelent ez a "majd ha eljött az ideje" dolog? Az eljegyzés nem csak az egyik fél által szolgáltatott kegy, mindkettőtök életére kihatással van. Nem kell kizsarolni meg kimanipulálni a másikból, de ha neked fontos, akkor igenis a sarkadra kell állni és elmondani, hogy márpedig ha nem történik előrelépés X időn belül, akkor úgy értelmezed, hogy nem azonosak a jövőképeitek, és így semmi értelme tovább húznotok egymás idejét. Mégis mire vár, mennyi időnek kell még eltelnie? Az rendben van, hogy még nem most azonnal akarja megkérni a kezed, de ha valami konkrét dologhoz köti, akkor akár azt is elmondhatná, nem feltétlenül kellene ilyen kitérő válasszal élnie. Merthogy tapasztalataim szerint az ilyen kijelentések jellemzően azt jelenti, hogy "(veled) nem akarok házasodni".
2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
3 év után, mert akkor vált lehetővé a közös életünk elkezdése (ezért is vártam ennyit, mert volt konkrét terv, meg időhatárunk). De 5 évet biztos nem várnék ilyesmire, ha mellette mindne körülmény adott. 2 felnőtt, házasságot ténylegesen tervező ember, akinek a lehetőségei adottak, ezt el tudja dönteni maximum 1 év alatt. A többi csak időhúzás.
2020. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!