Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérte meg a kezed a párod?

Figyelt kérdés
Már 5 éve együtt vagyunk, de még mindig nem kérte meg a kezem, tudja hogy én vágyom rá, beszéltünk már erről nagyon sokszor, de mindig csak annyit mond, hogy majd egyszer eljön az ideje...

2020. júl. 1. 15:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
9-esnek - én is pontosan ugyanezt gondolom. Az ilyen majd válaszok maximum azt jelentik, hogy "majd, ha megtaláltam az igazit - aki nem te vagy, majd akkor házasodom.".
2020. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
8,5 éve vagyunk együtt, még szinte gyerekként jöttünk össze (17,5 voltam, ő 19), 6 éve együtt is élünk, a kezemet nem kérte még meg, de nekem ez egyáltalán nem fontos, az sem baj, ha sosem fogja, esküvőt úgysem akarok.
2020. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

4 ember volt.


Az első legelső kapcsolatom volt, fél év után kérte meg, de amilyen gyorsan jött ez az egész, olyan gyorsan ment is el a komolytalanság vagy az elköteleződés félelme miatt az ő részéről. A konkrét indokot nem tudom a mai napig, csak sejtem.


A második és harmadik... na ez egy érdekes történet. Volt kettő, tőlem 4 évvel idősebb férfi, akiket egy, a saját társaságomhoz hozzátársuló, másik társaságon belül ismertem meg. Ez az ominózus másik társaság összeolvadt velünk, idővel szoros barátságok alakultak ki. Nekem ez a két személy volt az új, szoros barátságaim kezdete. A két férfivel jó beszélő viszonyban voltam, rengeteget tudtam velük akármikor akármiről akármeddig beszélni. Nem voltam akkor toppon lelkileg, irtó sokat kellett dolgoznom, 16 óráztam 7 napból 4-et, mellette vittem az iskola terhét, nem volt családom, egyedül éltem, tehát csak a törzshelyem és a barátaim jelentettek valamelyest kikapcsolódást.

Nem voltak jelek, hogy érdeklődést mutattak volna felém, vagy lehet, én magam nem nagyon vettem akkor észre... egy napon kibuktam a sok teher miatt. Én a régi barátaimmal tartottam egy vigaszútra (értsd: beültünk az est legsz.rabb filmjét megnézni, hogy feldobódjak), majd a többi ember, köztük ketten is becsatlakoztak. Meséltem, hogy mik történtek, miért miattam voltunk ott a film után. Jól éreztük magunkat végre, erre összebalhéztak egy piszlicsáré dolgon, amit nem tudtam hová tenni, de már az incidens előtt vágni lehetett kettejük közt a levegőt. Másnap hívást kaptam egy vasárnap egyiküktől, hogy két éves az ismeretségünk, meg kéne ünnepelni. Szabadságon voltam aznap vizsga előtti nap, ezt tudták a társaságban is. Este megjelentek nálam ketten és egyszerre kérték meg a kezem. Nagyon csúnya szakaszában voltam az életemnek, váratlan is volt az egész, olyannyira, hogy legvadabb álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyenbe cseppenek bele, értelemszerűen mindkettőre nemet mondtam.


A negyedik 4 hónap együttlét után kérte meg a kezem. Végül nem alakultak úgy a dolgok, mások voltak a terveink, nem lett házasság, amit nem bánok.


A jelenlegi párom viszont idénre tervezi a leánykérésem, mert szegényem elhintette. Mellette el tudom képzelni magam, de vannak kétségeim. Majd kiderül, hogy a szkepticizmusomnak van-e értelme a befulladt múlt miatt, vagy sem. Kiderül.

2020. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez a pasi melletted keresi az igazit. Nem túl humánus dolog ez, nem is értem mit keresel mellette. Ha egy férfi akar egy nőt akkor tesz is érte, jelent esetben elveszi. Téged nem akarnak.
2020. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
2 év együttélés után (a kapcsolatunk első percétől együtt élünk). 4 hónappal később házasodtunk. Én akkor 29 éves voltam, ő 37.
2020. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
15-ös vagyok: Szerintem abból, hogy ki mennyi idő után házasodott, semmi nem következik a ti helyzetetekre nézve.
2020. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Ötödik randin már tudtuk, hogy közös a jövőnk. Nyolc hónap után kérte meg a kezem, rá 2 évre házasodtunk.
2020. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Öt év után, de addigra már egy éve mondogatta/jelezte, hogy közeledik a dolog.
2020. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha 5èv alatt nem kèrte meg eztàn sem fogja.

5 èv utàn "szerintem" amolyan semmit èrő tevès.Mi mèg csak 3 èv 8 hònapja vagyunk együtt de engem nem is èrdekel a dolog.

Ha egy kapcsolatban elvagytok gyűrű ès hàzassàg nèlkül akkor minek is vàrnàd, azt a "majd egyszer eljön az ideje" napnak?! Èn is hallottam màr de, èn kit èrdekelnek vettem fel.. Van màs fèrfi is aki olyan nőt akar aki szeretne hàzasodni.! Le lehet pontozni nyugodtan! De ÈN! Azon az elven vagyok, aki nekem azt mondta hogy:. majd el jön az ideje az màr, ne is akarjon tőlem semmit

2020. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
2 ev egyutteles utan, elotte 9honap tavkapcs volt.
2020. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!