Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol kérte meg a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérte meg a párod a kezed? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Ez a karácsony, évforduló stb. olyan snassz.
2011. jan. 20. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Hol?A konyhában:)

Hogyan?Kinder tojásban volt a gyűrű:)

Mennyi idő után?Másfél év után.

Nem volt karácsony,nem volt semmi abban a hónapban,éppen ezért volt különleges.Április 11.-e volt,szép idő.

A karácsony,szülinapos stb lánykérés szerintem is snassz,a spontán váratlan az igazi.:)

2011. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Semmi ünnep nem volt akkor.Este 11 lehetett,szeretkeztünk,ő kiment felvett egy öltönyt:)én egy szál semmiben voltam:D és megkérte a kezem.
2011. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Hogy intézte el, hogy Kinder tojásban legyen? :)
2011. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
ma 20:37- 8hónap után:)
2011. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

4 év távkapcsolat, félév együttélés után, Bálint napon

az első randink helyszínén egy romantikus vacsora után

2011. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Kb 4 hónap után telefonon.A napot nem tudom pontosan.

Ő dolgozott,én pedig épp akkor keltem.Ébredés után rögtön hívtam,és a "hogy aludtál" után megkérdezte,hogy hozzámegyek-e feleségül :)

Már akkor is igent mondtam,de másfél éve voltunk együtt,mikor a gyűrűket megvettük,titokban hónapokig hordtuk,mikor csak ketten voltunk,de a családnak csak karácsonykor jelentettük be.

4 nap múlva fél éves házasok leszünk.

2011. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Hol és hogyan? Elkísért a válóperemre.Majd amikor kimondták a válást,hármasban beültünk egy kocsmába és megünnepeltük.(jó barátként váltam el) Hazafelé menet a kocsiban mondta,hogy ideje lenne összeházasodnunk..Így 2 nap múlva mentünk időpontot kérni..10 éve boldog házasságban élünk..

Egyébként csak 2 tanús esküvőnk volt,de 4-en voltunk.Az egyik a volt férjem volt,és a menyasszonya.(most már a felesége)

2011. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Már alig várom, hogy mikor kéri meg. Mondtam páromnak, hogy legyen kreatív és ne karácsonykor vagy szülinapkor kérje meg.
2011. jan. 20. 20:46
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Otthon, a saját szobájában, 3 év után.

Kb. 100 db gyertya égett a szobában és az oda vezető lépcsőn, és minden tele volt szórva virágokkal. Már az esküvő is le volt szervezve. Mindenki tudott róla hetek óta. Csak én nem. Mindig azt mondta, hogy szte a házasság marhaság és elavult dolog. Sosem hittem, hogy meggondolja magát.:D

Megcsókolt és a szájában volt a gyűrű. :)

2011. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Bulgáriában nyaraltunk és egy fakultatív programon voltunk. Délután sétahajóztunk a Fekete-tengeren. Iszonyatosan jó volt a hangulat, kb. 40 magyar turista volt a hajón. Mikor visszafele tartottunk a kikötőbe, én fent voltam a hajó orrában. Ő eltűnt mellőlem, én észre se vettem. Beavatta a matróz srácokat, az egyik kijött a fedélzetre és engem szólított. Te jó ég mit tettem! Teljesen meg voltam ijedve. Lementem a hajóba, ő ott állt mikrofonnal a kezében. Szóhoz sem jutottam. Letérdelt és megkérte a kezem, ami vicces volt, mert a hajó nagyon imbolygott. Mindenki tapsolt, gratuláltak, az idősebbek sírtak. Augusztus 29. volt, 4 éve voltunk együtt.
2011. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!