Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérte meg a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérte meg a párod a kezed? Mit mondott, hol voltatok, hogyan csinálta, stb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Nah meg lesz a vágyad... elmegyünk meg vesszük a gyűrűket.... ennek 22 éve... lassan 20 éve a férjem...

Akkor is meg most is bunkónak tartottam... de lassacskán összecsiszolódtunk.. Nincsenek illúzióim....

2011. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

A párom abban a parkban kérte meg a kezemet, ahol 4 évvel ezelőtt elcsattant az első csók. Ennek már 1 éve.

Annyit mondott, hogy megbeszélt egy találkát egyik ismerősével és annak barátnőjével, és menjünk üljünk be valahova, ami a szóban forgó park közelében volt, át kellett rajta vágni. Vagyis csak kellett volna, mert se haver, se találka nem volt, csak arra ment ki, hogy menjek vele. :) Letérdelt és elővette a gyűrűt. :)

Az érdekessége, hogy előtte való hetekben beszéltünk az eljegyzésről, de én semmire nem számítottam akkor. :)

2011. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első vacsoránkat ültük az új albérletben.

Én készültem vacsival, ő nem tudott róla. Meg akartam lepni egy első vacsorával. Szépen meg volt terítve, mire haza ért. Ő csak annyit mondott, hogy így is jó, ő el akart vinni étterembe vacsorázni. Itt még nem sejtettem semmit...

Vacsora végén pedig én lepődtem meg, mikor elővette a kis dobozkát, és megkérte a kezem!

Abszolút meglepetés volt, egyáltalán nem számítottam rá, főleg nem így, hogy magától fog meglepni ezzel. Soha nem volt a meglepetések embere... :) Tulajdonképpen ez volt ezidáig az első és utolsó komoly meglepetése, mert továbbra is nekem kell kiválasztani a karácsonyi-, szülinapi ajándékomat... :)

2011. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De irigyelem az ilyen "meglepi" sztorikat. Én 6 éve vagyok a párommal, de ő nem akar házasodni. Ez idő alatt nem jött rá, hogy én vagyok a nagy ő, gondolom ezútán sem fog. :(
2011. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Délutános voltam, telefonált, kérjek kilépőt. Ő katona volt. Az ékszerboltig sétáltunk, megvette a gyűrűket. Utána moziba mentünk, ott felhúzta az ujjamra, megcsókolta a gyűrűt. 35 éve volt, most is a férjem és nagyon szeretem.
2011. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

mark86


a piacon sétáltunk, vettem neki egy 100ft-os gyűrűt,és megkértem!

igent mondott és sírt az örömtől a pici feleségem! :)

persze azóta már kapott igazit de akkor nem az volt a lényeg,és úgy viselte mint ha ékkövekkel lenne kirakva.

na ez a nem mindegy....

;)

2011. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap dolgoztam aznap. Már délután is többször felhívott, hogy majd siessek haza, meg lesz meglepi meg ilyenek. Azt gondoltam egy kutya lesz az, mert már régóta beszéltünk róla. Aztán még a hazafelé úton is felhívott, hogy hol vagyok már... Persze egy gyűrű eszembe sem jutott. Aztán hazaértem, és azzal fogadott, hogy megcsinált csomó mindent amit már régóta kértem tőle és kaptam egy rózsát. Örültem neki, de persze máskor is kaptam már, így nem értettem, hol itt az a nagy meglepi?! Erre szólt, hogy szagoljam meg... Gondoltam magamban, ezeknek a rózsáknak nincs illatuk, de azért megtettem :) Mondta, hogy szagoljam meg még egyszer, és akkor láttam, hogy ott van benne egy gyűrű :)))) Kb. akkor foganhatott az a picúrka is aki most itt rugdos a hasamban :)))
2011. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Visegrádon sétáltunk a várban amikor egy ember odajött hozzánk mint turistákhoz, hogy van-e kedvünk beöltözni középkori királynak és királynőnek. Összenéztünk a párommal, hát jó, miért is ne. Beöltöztettek minket, volt középkori trón is meg minden, jó móka volt:) Aztán a párom mint középkori király letérdelt elém én meg az hittem a játék kedvéért teszi és poénból pukedliztem meg hülyültem. Erre előhúzott a talárja alól egy dobozt, kivette a gyűrűt belőle és megkérte a kezem. Azt hittem első pillanatban, hogy ez is a játék része, de nem, ez igazi volt, és amikor leesett akkor elbőgtem magam:) Addigra már szép kis tömeg gyűlt körénk és mindenki tapsolt és éljenzett a "királyi lánykéréshez".


Eszméletlen volt,mint egy filmben, tényleg:) Rá 4 hónapra meg is tartottuk a lagzit és azóta van egy meseszép kis hercegnőnk is:))

2011. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Mindig is meg akarta kérni a kezem csak betonfalba ütközött. Aztán már lett egy babánk is, de én még mindig nem voltam a házasság pártján. Egy hétvégét töltöttünk a szüleimnél és ott megkérte a kezem. Köpni nyelni nem tudtam, hiszen ismeri az álláspontomat, de hirtelen kicsúszott egy igen. Persze az esküvőt halogatom ahogy csak lehet.
2011. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Siófok kikötőben történt a lánykérés, ahol az első randinkon sétáltunk együtt - mindez szent este délutánján, hozott sűltgesztenyét, kisétáltunk a móló végére, és ott letérdelt, azt mondta szeretné össze kötni velem az életét , hozzá mennék-e feleségül? , és megkaptam a gyűrűt :) - kislányunk már a pocimban volt, hó végén érkezik közénk :)
2011. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!