Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek el fog valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog valaha jegyezni, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Mindkette 23 évesek vagyunk. Ő már dolgozik, de én még tanulok. A lényeg, hogy 5 éve vagyunk együtt és szeretném ha eljegyezne. Esküvőt nyilván nem kell azonnal tartani, de én már szeretném, ha a menyasszonya lehetnék. Mikor szóba kerül a téma, akkor az a válasza, hogy ő még fiatal. De hát 5 éve vagyunk együtt, ha még fiatal az eljegyzéshez miért van velem? Ezt neki is elmondtam, de értelmes választ nem kaptam. Azt mondja, hogy még egyenesbe szeretné hoznk az életét,de valahogy nem látom azt, hogy ezen dolgozna. Én tényleg nagyon szeretem és vele képzelem el a jövőmet,de mintha neki ez így elég lenne. Viszont nekem nem és ezt mondtam is neki, de nem ért meg.

2020. szept. 20. 22:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De akkor minek tartós kapcsolat valakinek, ha fél az elköteleződéstől?
2020. szept. 20. 23:58
 12/28 anonim ***** válasza:
74%
#9 😊😊😊 Nem tartja annak. Legalábbis van, aki nem. Tanul még és dolgozik, de tudja ennyi év után, hogy ki a társa, szerelme. Saját példa, szóval hiteles. 😊
2020. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Nincs erre egy univerzális életkor, mindenkiben máskor érik ez be.
2020. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%

"De akkor minek tartós kapcsolat valakinek, ha fél az elköteleződéstől?"

Fix, ingyen punci vagy neki.

Én az összeköltözésre venném rá, nem az eljegyzésre. Összeköltözéskor minden kiderül, hiába vagytok együtt 5 éve.

Amúgy okos lányok ezért kezdenek pár évvel idősebb pasival. Egy 26-28 éves pasi boldogan fogna és vinne. A 23 évesnél az élni akarás azt jelenti, hogy megdugna más csajokat is.

2020. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
Megdugna más csajokat még 55 évesen is, hagyjál már. Nem a kortól függ, az erzelemtol és az érzelmi fejlettségtől, meg a szemelyisegtol függ #14.
2020. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%
Összeköltözés nélkül akarod az eljegyzést? Ezen gondolkodj+olvasgass a neten, akkor majd nem találsz ilyen butaságokat.
2020. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

14# Lehet "ingyen punci" vagyok, de szerintem nincs hozzám láncolva. Ha megdugna más csajokat is menjen. Ha így érez, akkor nem hiszem, hogy szeret annyira, hogy szamítson neki az hogy megbánt engem, vagy sem.


15# Ebben is van valami.


Azt is mondta már, hogy nem lenne velem már ennyi ideje, ha nem szeretne. De persze mondhatja azért is, mert ez így kényelmes, mint ahogy 14# írta

2020. szept. 21. 00:44
 18/28 A kérdező kommentje:
16# Tegyük fel, hogy előbb összeköltözünk. Aztán kiderül, hogy ő még mindig nem szeretne eljegyezni, sőt lelép. Az eljegyzési gyűrűt még vissza tudom adni, de egy közös lakás/ház esetében bonyolultabb. És ezt a helyzetet jól ismerem mert egy ismerősöm pont ilyen helyzetbe került. Nagy volt a szerelem, vettek egy házat közösen és beleöltek egy csomó pénzt, energiát, úgy hogy a pasi nem nagyon reagált az eljegyzés témára. Aztán szakított a lánnyal és most megy a vita a házon... Szóval szerintem az eljegyzés igenis egy kis megerősítés, hogy az illető komolyan gondolja. Persze nem azt mondom, hogy eljegyzés után nem lehet szakítani ...
2020. szept. 21. 00:55
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
16 vagyok:Szerintem Te nézz inkább Teletubbyt. Az összeköltözés és a közös ház vásarlás közt vannak léptékek. Öt év kapcsolat után a következő szint az összeköltözés, egy kapcsolatról akkor derül ki, hogy mennyire erős a kapcsolat, mennyire összevalóak a felek. Egy eljegyzés az összeköltözés előtt két kamasz kabaréja, amit a Facebookon lehet mutogatni. Felnőtt ember ezt egy erőltetett rossz poénú viccnek gondolja.
2020. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van. De cseszegesd csak, majd lelép
2020. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!