Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak azért kérte meg a kezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kérte meg a kezem, mert én nagyon vágytam rá?

Figyelt kérdés
A párom nagyon furán kérte meg a kezem. Alapból nagyon romantikus, random is meglep aprósággal, figyelmes még sosem volt ilyen figyelmes ember az életemben. Ezért is lepett meg, hogy mikor megkérte a kezem, az nagyon fura és egyszerű volt. Feküdtem az ágyon egy szál semmiben (nem volt előtte akció, csak meleg volt) és egyszer csak feltette a kérdést. Nem mondott előtte semmi kis felvezetőt és le sem térdelt. Hiányérzetem van. Én azt hittem, ennél jobban átgondolja, megtervezi az egészet és különlegesebb lesz. Csalódott vagyok. A gyűrű maga tökéletes egyébként, tehát tényleg odafigyelt a stílusomra stb. Csak ez most bánt, mert egy életben remélem egyszer lesz ilyen. Az a baj, hogy én már szerettem volna, ha megkéri a kezem...és ő hozta ezt fel anno, hogy lánykérés, de aztán mégsem erőltette és sokszor utána én hoztam fel, hogy ez nekem fontos stb. Már bánom, mert úgy érzem, azért nem volt átgondolt az egész, mert már csak oda akarta adni, hogy befogja a szám és végre legyünk túl rajta...nem erre számítottam.
2020. okt. 5. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg igen, csak azért vette a gyűrüt mert te erre vágytál, de, hogy aztán lesz-e belőle eljegyzés az kétes. Férfiaknak általában amúgysem annyira fontos a házasság, kollégám is 13 év után vette el az élettársát, miközben már van lakás, gyerek, és csak azért mert a párjának ez volt a vágya.
2020. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt más szempontból is tudnám szemlélni. Ebben is neg lehetne találni a romantikát, csak te most csalódott vagy, mert más elvárásaid voltak a lánykéréssel kapcsolatban. Szerintem meg ha tényleg tetszik a gyűrű is, mert látszik, hogy hozzád illőt keresett, akkor lehet átgondolhatnád, hogy te vagy az, akinek semmi nem elég jó. A párod valószínűleg úgy érzi kitett magáért, de neked ez is kevés.


Nem mondom, hogy nem "muszájból" kért meg, mert nem ismerem a kapcsolatotok részleteit, ezt te érzed. De így kívülállóként nekem ez alapján nem így tűnik.

2020. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen próbáld meg túltenni magad. Lehet máshogy képzelted, de őt is megsertheti, ha ezt felrovod neki, elbizonytalanitja. Szerintem éld ki magad majd az esküvőben.
2020. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor teljesen felesleges összeházasodni.
2020. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a te kedvedért nem kérné meg a kezed. Ez elég sok mindennel jár, két család életét befolyásolja. A mikéntje olyan, amilyen, majd a nászéjszaka külömb lesz.
2020. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szent Habakukk!
2020. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért ez elég hervasztó, ahogy reagálsz, kérdező, ne haragudj. Egy forró napon meztelen kedvesünk ujjára egy tökéletes gyűrűt húzni... bocs, de szerintem ez az egyik legjobb lánykérés, amit valaha hallottam. Komolyan neked a TÉRDELÉS hiányzott? Meg hogy erőltetett körítést szervezzen, ami úgysem úgy sül el, ahogy az tervezve van? Komolyan beszarok rajtad. Istenem, egyeseknek tényleg nem lehet jót tenni...
2020. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Az eszedért biztos, hogy nem.
2020. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert mióta van Instagram, meg Twitter, meg kutyafsza, azóta minden második nő azt várja el, hogy így, meg úgy kérjék meg a kezét, a lényeg a felhajtás, nem is a mögöttes értelem. Már verseny van, kié a különlegesebb.. Az enyémet a férjem karácsonykor kérte meg, pizsamában voltam. Tudom, tudom, biztos nem szeret, hogy karácsonykor kérte meg, meg az tök klisés, stb, stb...

Nem rosszindulat. Te valami másért nem örülsz neki.

2020. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltek amúgy arról, hogy mikor lesz az esküvő vagy tervben sincs/nem is beszéltek róla?
2020. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!