Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap végre megcsókolt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap végre megcsókolt az a fiú akivel már randiztunk. Nagyon vágytam erre, nagyon kedvelem. A gond hogy borzalmasan csókol. Most vagy közöljem vele ezt, vagy hagyjam az egészet, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy az első csókja volt, majd belejön
2014. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért? Hogyan csókol? "Részletesen"
2014. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ha szereted mond meg neki legy oszinte
2014. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen,legjobb az őszinteség,meg hát csak lesz ez jobb is,akkor még próbálkozom
2014. febr. 18. 18:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy közöld. Még idejében le kell verni az önbizalmát. Onnantól te vagy a kapcsolatfőnök.
2014. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igy egyből azt mondani, hogy "isoznyatosan csókolsz" az hülyeség. Várj és irányits
2014. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem is hülyeség egyből azt mondani neki h rosszul csókol. meg hát attól h azt mondod, nem biztos h tudja h akkor mi a jó csók.


inkább csókolj te úgy, hogy abból ő tudja, hogy neked hogy a jó. majd összehangolódtok

2014. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem... Először, amikor csókolóztam a barátommal, elég rossz volt. Aztán hamarosan jobb lett. Majd a legjobb. Imádom.
2014. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a gyors és jó tanácsokat!!! :)csak hirtelen tanácstalan lettem.
2014. febr. 18. 19:09
 10/13 anonim ***** válasza:
GYAKOROLNI!!!!!
2014. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!